Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redbull86

    aktív tag

    válasz Rover623 #21731 üzenetére

    ott a pont! :))
    Aki csak tudja halgassa meg,. a cuccot amit ki nézett.

    És aki akarja itt el mondja a véleményét de nem kötelező meg fogadni,. bár sok jó tanács van ami hasznos lehet,...

    Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

  • J97

    tag

    válasz Rover623 #21731 üzenetére

    Ezért se látom túl sok értelmét elutazni több száz km -ert, elverni vele majd 10k -t és egy napot. Egyik BX5 tulaj is azt írta, hogy hát a friendlynél ő ezt jobbnak hallotta, mint otthon. Úgyse fogom tudni itthon miképp fog ez szólni az én szobám akusztikájával és méretével. Viszont, aki már hallott szólni ilyet esetleg tud nyilatkozni a kérdésemmel kapcsolatban. Fél hangerő fele közelítve jelentkezik e a torzulás avagy sem, illetve mit nyújt a félhangerő pl. filmhez, megfelelő dinamikát-e vagy sem. Vagy a bekapcsoláskori pukkanásra, vagy arra, hogy hát igen azzal számolhatsz, mint a geniusnál, hogy várható a kondi csere és inkább gar. idő lejárta után cseréld nipponra vagy sem. A kínai alkatrészekkel félreértettél a varjúhájas példával. Engem nem érdekel, hogy arra a kondira KYS van írva vagy Nippon ha nekem azzal dolgom nem lesz. Az sem izgatott, hogy a Muslinad 01 US kínai tervezésű, kínai eszköz. Azért mert működik és jó! Viszont külföldi fórumokon a BX5 -nél sok a meghibásodásos tapasztalat, ami sok esetben az adott kondikat érinti. Igaz ez 2.0 topik és nem hi-fi, de szerintem helytálló ilyesmiről is beszélgetni itt. No meg nem árt ha a BX5 -ről is gyűlik itt a tapasztalat, információ, később még valakinek segíthet rajtam kívül is ha rákeres.

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák