Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz tipuka #19941 üzenetére

    próbáld már ki a szigszalagot is elsőre... de ne mondd hogy nincs otthon egy régi földeletlen elosztód, akkor még ragaszgatni sem kell. nekem amúgy ilyen elosztókba van dugva az elektronikai cuccaim nagy része, árban sem vészes, plusz véd túlfeszültségtől meg villámtól, azt mondjuk nem tudom, hogy ilyen zajszűrés van-e benne, de jó.

    ha kihúzod a hangkártyát, akkor már biztosan tudhatod, hogy a bemenő jelen van a zaj. én mindenképp rádugnám a tévére, keresnék egy csatornát amin nincs hang (vagy átállítod a tévé bemenetét AV3-ra vagy amire nincs dugva semmi), és ráadnám a hangot a tévén, megnézni, hogy hoz-e át zajt. ugyanúgy megnézheted hanggal is, hogy tapasztalod-e.

    a notebook sem biztos, hogy meg fogja oldani a problémát, annak is lehetnek "zajosak" az usb portjai. tegnap írtam, valaki írta, hogy a monitorjának az USB hubján sokkal jobb a helyzet. ha van ilyened, vagy külső usb hubod, érdemes azt is megpróbálni.

    amint tegnap írta valaki, valószínű nincs nagy gond, csak eléggé szopós lesz megkeresgélni hogy mi okozza a problémát. ne keseredj el, remélem hamarosan élvezheted a hangfalakat.

Új hozzászólás Aktív témák