Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz Jamcsabi #18361 üzenetére

    Én a tücsökciripeléshez hasonló hangra gondoltam, amit korábban említettél, az volt nekem is, viszont ez a búgás tényleg nem tűnik a normális kategóriába sorolhatónak. :( Nekem a 2000A és az 1255A is picit búg, a 2000A picit jobban de az is csak fél méterről és akkor hallatszik ha figyelsz rá. Nem nagyon szeretnék találgatásokba bocsátkozni de nagy valószínűséggel elektronikai gond, ahogy korábban is írták páran előttem. Jó esetben fillérekből javítható. Példának okáért így jártam többször a 2000A -val is. Legutóbb a bal oldali csatornához tartozó végfok IC -k és kondik lettek cserélve benne, pár ezer forintos tétel volt.

    Bib: Nem semmi! Nemrégiben bogarat ültettek a fülembe itt a fórumon a monitor hangfalakkal kapcsolatban, ezért kezdtem el méregetni a kis geniusok freki átvitelét is. Nagyon elgondolkoztam egy Alesisen végül a sok negatív kritika illetve a BX5 ajánlás a BX5 irányába vitt. Gondoltam talán nyárra összeteszem az árát, addig elleszek a geniusokkal ahogy eddig is. Viszont ha ezekben is kb. olyan minőségű alkatrészek találhatóak, mint a geniusokban mindezt 6x -os áron kínálva, akkor inkább tartsák meg maguknak. Ahogy láttam a külföldi fórumokon a kondi meghibásodás általános probléma a BX5 -nél. Geniusnak 10k -ért elnézem azt a bosszúságot ha a kondit jobb minőségűre kell cseréljem mert megadja magát pár év után de egy ilyen 60 ezer forintos szerkezetnek nem! Az 1255A hangzásvilágával amúgy is nagyon elégedett vagyok, messze az egyik legjobban sikerült ilyen szempontból a geniusok közül!

    [ Szerkesztve ]

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák