Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthRoni

    tag

    válasz dudika10 #10137 üzenetére

    értem, köszönöm szépen : )

    hát még inkább a tegnapi húzott fel, hogy mi a fenének kell itt mindenkinek erőlködni a saját igazáért, mindenkinek szubjektív a véleménye, ha a másik nem akarja elhinni, úgyse fogja, és vagy jól dönt vagy rosszul, ez a fórum szerintem azért van, hogy a hozzám hasonló tapasztalatlan emberek kikérhessék olyan emberek véleményét, mint például a tiéd, és így könnyebb legyen megtalálni a helyes választást.

    egy z-2300 is lehet jó hangcucc, ha valakinek az eltúlzott basszus tetszik, nagyon nehéz eldönteni h mi a jó és mi a nem.
    ezért csak annyit lehet tenni h a véleményünket megosztjuk, de teljesen felesleges ezen veszekedni, szerintem...

    és bocsánat ha nem volt megfelelő a hangnem.

    Ahogy nézem ez a c3 46W összteljesítményű, a HCS 2330 meg 53W.
    Mi eredményezi mégis a majdnem 2x-es árat a C3-nál? mivel jobb az? :)

  • priti

    addikt

    válasz dudika10 #10137 üzenetére

    Na ma is elszartam vagy 2 órát böngészésre. Toronyban nincs. Azért nincs, mert amit én akarok az legosban van, mint kiderült. Tehát úgy gyártják le, mint régen a HiFi-ket, hogy a frontlapok egyező stílusúak, viszont a hangszórók anyaga, falvastagsága, mélysége stb. változik, de szemből nézve jól néz ki egymásra pakolva, úgy jön ki a hangfal. Például a KEF készít zárt hosszú sub-ot aminél ott a liter is, amiből hangfalat lehet építeni és nem ilyen házimozi búgócsiga. A létező legolcsóbb passzív az 25cenyós mélyátlóval 33Hz-ről indít és csak a sub 125rongy. Darabja! Láttam harmincasból is 12Hz-ről indít amit még nem is hallasz, csak elindul a bögre az asztalon, mondjuk az aktív volt, de két és fél milla darbja, nem kettő, darabja ! :DDD Áhht ezek hülyék. De nincs ezeknek valami kínai koppintásuk? Az Istennek sincs ennyi pénze. A többit már meg se néztem, hogy mennyi lenne a komplett hangfalnak a vége, valszeg még a legolcsóbb kombináció is párban vagy egy milla alaphangon, mire összelegózod. Gondoltam, hogy drágább a hangfal ha jó a mély, de hogy ennyire. pfff, hát ez ... ez qrvadrága. Lehet hogy a végén 5"-os wofim lesz :O vagy veszek valami régi szart amiben még 20-25-ös mély van és teszek bele új hangszórókat. Nemtom, de ez hihetetlen.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák