Olcsó navik egymás ellen

Konklúzió

Az üzemidőket csak saccolni tudom, mert autós töltőn ücsörgött mindkét eszköz a legtöbb esetben, de egyik kütyü sem mutatott hajlandóságot arra, hogy ripsz-ropsz merülni kezdjen, ha áramforrás nélküli taperolásnak volt kitéve. Két órát vélhetően mindkettő elnavigál további nafta hiányában is, a Garmin esetében igen sokat lehet spórolni a képernyő világosságának csökkentésével.

A eredményhirdetés nem fogja meglepni az olvasót, ha idáig követte a tesztet. A Garmin nagy név az ipari és a speciális navigáció tekintetében, de PNA-ban felőrlik a kisebb cégek, akik az iGO-t választják. Most ráadásul olyan eszközzel került szembe a nüvi 200, amely nem csak árában kedvezőbb, de sokkal több extra szolgáltatása mellett a navigáció terén is komfortosabb, sokoldalúbb megoldást biztosít a hazai felhasználónak.

A Tibo A1700-nak egyetlen baja van: senki sem ismeri. Még. Talán ez a cikk segít egy picit az elterjedésben, mert ennyi pénzért ennyi funkciót egyetlen nagy név sem tud nyújtani, de még a szintén nem túl híres MyGuide sem. A Garmin a szabványos miniUSB csatlakozójával és a szerintem hangyányit jobb konzoljával bizonyul jobbnak, a Tibo viszont minden egyéb szempontból leveri.

 

Tibo A1700 Garmin nüvi 200

Bog

A Garmin nüvi 200-at a MobilX-től kaptuk.
A Tibo A1700-at az Infopatika biztosította.
A Nokia 6110 Navigator az XXL GSM jóvoltából jutott el hozzánk.
A Mio C310 az enyém, de az LCP-től kaptam még tavaly.
Gubro kollegának ezúton köszönöm a kitartó kamerázást.
Ja, és világbéke.

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés