ASUS MeMo Pad 7 (ME176C) - a hét slágere

Bevezető, tartozékok

Az ASUS-nál szeretik a táblagépeket hasonló vagy ugyanolyan névvel ellátni, és ez még a Google számára készült tabletek, a 2012-es és 2013-as Nexus 7 esetében is igaz. Így aztán, ha azt mondanánk, hogy ellátogatott hozzánk a MeMo Pad 7, nem lennénk pontosak, hiszen ilyen névvel piacra került már néhány darab. Az ellátogatott hozzánk egy MeMo Pad 7 már pontosabb megfogalmazás volna, de az az igazság, hogy szerkesztőségünkbe mindjárt két változat is eljutott, az egyik ME176C, a másik ME572CL kódnéven, csak hogy nehéz legyen megjegyezni.

Az ASUS MeMo Pad 7 ME176C az ME572CL társaságában
[+]

A két táblagép sok mindenben megegyezik – ilyen a 64 bites, négymagos Intel rendszerchip, a 4.4.2-es Android verzió, az ASUS remek szoftveres felülete, a Zen UI, és természetesen a hét hüvelykes képátló. A két készülék mégis számos ponton eltér, ilyen az ME572CL egyedi, mappaszerű dizájnja, vékonyabb kialakítása, Full HD felbontása és 2 gigabájtnyi rendszermemóriája.

Az ASUS MeMo Pad 7 ME176C átlagos megjelenésű tablet
[+]

Azonban a ME176C-nek sincs szégyenkezni valója: a megszokottabb dizájn, a HD felbontás és az 1 gigabájt RAM mellé rendkívül kedvező, 50 ezer forint alatti árcédula társul, ami az alsó-középkategóriás tabletek egyik sztárjává teheti a tavalyi ASUS MeMo Pad HD 7 tulajdonképpeni folytatását.

Az ASUS MeMo Pad 7 ME176C fehér dobozban érkezett
[+]

A ME176C matt festésű, fehér papírdobozban érkezett hozzánk, elől a készülék nevével és fényképével, hátul néhány alapvető információval a táblagépről. A dobozt elölről kell felnyitni, hogy a MeMo Pad 7-et megpillantsuk, amint azt a tálcájáról leemeljük, szemünk elé tárulnak a tartozékok, amelyek egy microUSB kábelben, egy 2 amperes töltőfejben és némi papíralapú nyomtatványban ki is merülnek.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés