Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    válasz doongoo #776 üzenetére

    Update ezen a témán:

    kipróbáltam az XDA-n linkelt eggyel frissebb verziót is a MIUI-ból (nem hivatalos verzió Heavenke 4.8.11). Ez egy fokkal jobb, mint a 4.8.7, de még ez sem jó. A phone process hibát nem dobálja, de a "choose carrier network" üzenetet mindig, ha telefonálni szeretnék. Ez is csak 1 térerő ikont jelez ill. csak egy szolgáltatót jelez ki, pedig elvileg mindkettő aktív. 1-es SIM-ről tudtam telefonálni, de a kettesnél mindig a fenti hibát dobálja és nem hív. Miután leokézom, meg kiugrik a telefonból a home-ra. Ugyanakkor fent meg átállítja a szolgáltatót a 2-es SIM-ére. Kicsit olyan, mintha valami egy SIM-es telefonról portolták volna. MSIM settings alatt sem azt írja, hogy SIM1 és SIM2, hanem SUB1 és SUB2, érdekes
    Kaptam még egy linket is (baidus letöltés), ezt majd ma vagy holnap este tesztelem. Amúgy kamerából megtartották benne a gyári appot. alapból ez is csak kínai+angol. Érdekes, hogy pl. az about phone menüpontban Android 4.4, MIUI v5 páros van írva (ugye ilyet gyári miuin nem látni). Rendszerfrissítés menüpont nem alul nyomógomb, hanem about phone alatt menügombbal hozható be. Mivel a fenti hibával nekem nek oké mindennapos használatra, ezért ment vissza a cwm mentéssel a stock 1.10

Új hozzászólás Aktív témák