Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    Este kipróbáltam a MIUI-t (a hivatalos letölthető verziót). Kínaiul indul és egyből dobálja a hibaüzeneteket kínaiul. Mivel ismerem a rendszert, ezért tudtam csak, hogy okézni tudok ill. a jelenteni a miuinak. Miután sikerült angolra váltani a hibák dobálása közben, akkor már látom, hogy a phone proces áll le folyamatosan ill. ugyanazt a phone nubia felületet dobja be rendszeresen, ahol a stock ROM-on is okézgatni kellett induláskor, de itt hiába okézok, akkor is megy a hibaüzenet dobálás tovább folyamatosan. Egy cache és dalvik cache törlés után sikerült elindítani nagy nehezen, de akkor meg csak egy térerő ikont jelez a kettő helyett. Beállításokban ugyanakkor úgy tűnik, mindkét sim oké. Tárcsázónak nekem a stock jött fel a miuis helyett. Ennek ellenére tudtam telefonálni a 2-es simről is, de ezután megint jön a phone process leállt rész. Ekkor untam meg és tettem vissza a jól működő stock ROM-ot cwm-ből. Azért még nem adom fel, talán később jó lesz, ill. ha valaki más sikeresen életre kelti a miuit, az leírhatná, hogyan sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák