Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    válasz doongoo #796 üzenetére

    Update 2:

    tegnap kipróbáltam a baidus linken lévő MIUI-t is. Ez is phone process FC-kkel indult, de amikor ezen túl voltam, akkor működött (majdnem jól). Azért csak majdnem, mert csak 1 SIM-esre váltott ill. elcseszte az IMEI-ket is (mindkét SIM-re ugyanazt írta ki). Amúgy ez egy módosított Heavenke 3.8.11 volt (kicserélt kamera, kicserélt billentyűzet), de feldobta a legújabb OTA weekly frissítést 3.9.5 (ami ma már megjelent a hivatalos oldalon is). Fel is toltam. Na ez elég stabilan indult (semmi hibaüzenet, ment minden az indulásnál, ahogy egy rendes MIUI-ban kell), de maradt az egy SIM (tárcsázóban is, menüben is). Mivel nekem fontos a dual SIM, ezért visszatoltam a cwm mentést. De ekkor indult a szopóroller, mert visszatéve a mentést is csak 1 SIM maradt aktív. Kezdtem izgulni, hogy most rendelhetek egy új telót, ha nem bírom helyrehozni, de minden mindegy alapon full wipe-pal feltoltam újra a stock 1.10-et és minden helyreállt. Egy időre elment a kedvem a MIUI próbálkozástól (pedig ez a legfrissebb tényleg jónak látszik, eltekintve az 1 SIM működéstől), maradok a jól bevált stock-on. Aki egy simmel használja csak, annak tudom ajánlani a legfrissebb verziót.

Új hozzászólás Aktív témák