Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimla65

    aktív tag

    Sziasztok!
    Már 3 napja kinlódok senki nem tud segíteni?

    Akadt egy kis problémám ezzel a routerrel és szükségem lenne segítségre a megoldáshoz.
    2012 decemberben frisítettem a Vargalex 1.1.5 fw-re(előtte azt hiszem az 1.1.2 volt fent),akkor mindent beállítottam és eddig tökéletesen működött.Néha benézek a router menüjébe és ennyi.Az utóbbi időben nagyon lelassult a net .A z oldalak nehezen töltődnek be és ha valamit töltök le akkor nagyon visszaesik a sebesség néha olyan mintha meg is álna pér mésodpercre.Ugrál a sebesség le fel.A net 10mbps de a Speedtest-nettel mérve most csak max6.5mbps vagy kevesebb,volt ,hogy 1.7mbps volt.ekkor beléptem a router ménüjébe és látom hogy a kezelőfelület nem a beállított magyar hanem angol.Arra gondoltam esetleg frissítette az fw-t.Valami elállítodhatott vagy nem tudom mitörtént?
    Aki tud kérem segítsen.

    A netet megpróbáltam csak a modemmel(router nélkül)tökéletes mind a letöltési sebesség mind a feltöltési sebesség.Több mint 11.5 mbps a speedtest.net szerint többször mérve.Próbáltam letölteni adatot rezzenés mentesen fullon jött le hosszabb ideig mérve.

    OpenWrt vargalex v1.1.5 r33777 / LuCI Trunk (trunk+svn9402)
    Most ez a verzió van fent.

    Aki tud kérem segítsen.

Új hozzászólás Aktív témák