Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgg

    tag

    válasz Norbeck #2648 üzenetére

    Nekem volt samsung, lg, mindegyik túlszaturált volt ellenben a japán cuccokkal szemben. Most is ugyanez a készülékem van mint neked, nincs vele szerintem baj. Egy éve egy lg-t vittem vissza, mert a korábbi sony-m smi most is második készülékként meg van, nagyságrenddel jobb színekkel rendelkezett, és volt olyan jelemet, pl egy robbanás ami szinte nézhetetlen volt az új lg-vel, még várj wgykicsit, hozzá fogsz szokni, vagy ha benne vagy a myolc napban, akkor vidd vissza. Már ha webes rendelés volt

    somadog (#2619): Ki jön a dts is szerintem, nekem is igy van erősítőbe kötve.

    daniel2121 (#2645): Általában karácsony a mélypont, utána legfeljebb az utolsó darabokkal lehet szerencséd

    daniel2121 (#2638): Amikor én vettem az 50 colost, mondták a szalonban , hogy jobb az 55 colos képe, de nem fogom látni, úgyhogy maradtam a sony kdl-w685a-nál. Bár szívesen vettem volna nagyobbat , de a 150 K - t szerintem nem ér meg, még úgy sem , hogy lazán ki tudom fizetni

    5 percen belüli ismételt hozzászólás esetén használd a szerkesztést új hozzászólás írása helyett!

    [ Módosította: radi8tor ]

Új hozzászólás Aktív témák