Hirdetés

Aktív témák

  • srq

    tag

    Sziasztok, ez nem ICS téma, és felteszem már megrágtátok, de nincs időm kikeresni 7500+ hsz-ből. Tehát:

    Másnak is beszaggat a video? Fókuszálás közben, vagy bizonyos fényeknél nagyon durván leesik a framerate (hosszan, akár többször is, ahányszor csak az adott irányba fogom - van, hogy csak akkor tér magához, ha másik irányba fordítom) - abszolút élvezhetetlen, használhatatlan kb. olyan 10 lehet az fps a 30 helyett.

    A teló 3 napos, üres, gyári 2.3.4, de első perctől ezt csinálja. Nagyon nagyon zavar:( Direkt ezért vettem, hogy bármikor videózhassam jó minőségben a kisfiamat. Mit csináljak, vkinek vmi tapasztalat, esetleg megoldotta vhogy, szervizben foglalkoznak ezzel?

    Akinek jó minden fénynél, 1080-ban is, de legalábbis nem esik 24 fps alá legalább 720-ban (hamár 30fps-sel reklámozták a fullhd-t...), fókuszálásnál sem, megírná, hogy milyen a kamerája? Gondolom tudjátok, de: tárcsázásnál *#34971539# majd "Phone/CAM FW Ver Check" gomb.

    Nekem a Cam FW: SBEF02
    Azt írják az XDA-n, hogy pl. az OM---- kezdetű modulok a jók.
    Ha valakinek van egy tuti, arra gondoltam elmegyek a szervizbe és megmondom, hogy nekem azt tegyék bele és kész.

    Köszi a segítséget!

Aktív témák