Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Bog #15 üzenetére

    van legális igo-m, mert megvettem és nem használhatom amivel akarom?
    ha egyszer megvettem külön, magában a szoftvert, kifizettem, akkor hol szúrok én ki a navngo-val?

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • maiden888

    csendes tag

    válasz Bog #15 üzenetére

    "még nyomatékosabban jelezném, hogy minden olyan jellegű hackelést, amely nem jogtiszta szoftverek megberhelésére vonatkozik tűzzel-vassal irtani fogunk a kapcsolódó fórumból."

    A teszttel kapcsolatban és a hackelési szigorhoz lenne két kérdésem amelyekhez idéznék a tesztből.
    "a rendszer már a 6.0-s Windows CE-re épül, ami jelenleg még abszolút mértékben kuriózum ezen a piacon. Mondjak még egy eszközt (telefont), ami ezt a kernelt használja? Meizu M8."
    A felemlegetett windows CE 6.0 operációs rendszerrel kapcsolatban kérdezném, hogy merre találom a készüléken a windows CE 6.0 hitelességét és eredetiségét igazoló matricát? Ezzel kapcsolatban nagyon sokan előszeretettel olvastuk ezt a cikket:
    http://pdaplus.hu/content/view/3011/1

    A második kérdésem pedig:

    "Egyrészt össze-vissza skinelhetjük az eszközt, magunk is nekiugorhatunk a menüpontok fordítgatásának, módosítgathatjuk a kezdőképernyőn felbukkanó fotót, ilyesmi. Persze ehhez is lényeges, hogy ne ugorjunk neki nagy elánnal, de tapasztalat nélkül, az elődmodell WayteQ N770 fórumában viszont hihetetlen mennyiségű információt találhatunk."

    Ingyenes és szabad menű van ebben a PNA-ban? :Y
    Ezzel kapcsolatban egy hozzám nagyon közel álló és témában érintett barátomat megkérdeztem. Ez azért nem így van!
    Ugyanis a PNA készülékek grafikus interfésze a felhasználók által menünek nevezett alkalmazás szerzői jogvédelem alatt áll!
    Ehhez eleve hozzá sem lehet férni, valamint egy rejtett partición található, sőt részelemei egy dat fájlban találhatók. Ennek módosítása vagy hackelése akkor miben különbözik a warez igó vagy más warez program kitárgyalásától?
    Ha már leírásra került ez a "még nyomatékosabban jelezném, hogy minden olyan jellegű hackelést, amely nem jogtiszta szoftverek megberhelésére vonatkozik tűzzel-vassal irtani fogunk a kapcsolódó fórumból." ;)

Új hozzászólás Aktív témák