Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz t72killer #15 üzenetére

    Biztositek elvile nem tema. En megprpobalnam... ha esetleg lenne a kornyeken valaki, aki kolcsonadja, az lenne a legjobb, mert kiadni erte a penzt, aztan meg nem hasznalhato... :U

    (#16) Stanlee

    Tudom, de akkor is, München kopontjaban??? Meg egyebkent is, en megertem a nyelvi nehezsegeket, mert ateltem, de ennek ellenere nem tennek be olyat a pult moge, aki nem beszel rendesen. Angol es nemet kell, ennyi. Aki nem tudom, az irany az iskola.

    (#17) Aweriot

    De meg mennyire. Csak hat az a baj, hogy a legtobb nemcsoport, mindegy honnet van, a sajatjait keresi. Meg is latszik, aztan 10 ev utan sem tudom valami komolyabb dolgot elintezni, mert nem erti :W
    Pl. ceges takaritono... 27 eve van itt es amikor lett neki mondva, hogy valamit kinotottunk, feltakaritjuk mi, csak mondja meg hol van a lapat meg a sepru.
    Az elso valasz az volt, hogy a munkaido veget ert, meg mi az a sepru meg lapat :O
    A takaritok fonoke mondta, hogy neki google forditoval mindig odaitajk a szavakat egy papirra... de mar tizen eve :W
    Sajnalom az ilyen helyzetu embereket, de aki egy keves akaratot sem mutat a beilleszkedesre, annak itt nincs jogosultsaga.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák