Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz #20749568 #1 üzenetére

    Én, hogy átmentem T-hez mobilon is, így mindenem tőlük van és teljes csomagba elég olcsón mérik a gyors netet. Már olcsó alatt értem a T-hez képest, de meg úgy a többi szolgáltatóhoz képest is.
    Egyébként ha nagyon nem veszik a jelerősség, akkor nem is kell Powerline.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • total90

    veterán

    válasz Sdi #3 üzenetére

    Persze, gondoltam... csak már megszokás, hogy ha itt vagyok az itteni árakat írom :B

    (#4) Aweriot és (#5) x_o_n

    Amikor kijöttem a volt barátnőmmel, akkor a lakásban (lakás 1) már volt entertain paket és amikor másik lakásba (lakás 2) mentem, akkor onnét lett átjelentve mint új ügyfél, de mint családtag. Ez utóbbi nem pont így volt, azt mondani elég volt ;] Szóval hasonlóan jó feltételeket kaptam. A bekötés 3 nap volt.
    Aztán jött a szakítás, jött az új lakás (lakás 3). Az átjelentés 4-5 nap volt.
    Most a saját lakás (lakás 4) átjelentése szintén csak eddig tartott és mivel a mobil is náluk van most már, így szerintem elég jó áron van mindenem.

    Az mondjuk igaz, hogy a másik szolgáltatóknál ez mind gyorsabban működik, de azt is hozzá kell tenni, hogy egyik sem dolgozik annyi ügyféllel.

    Ami az elérhetőséget illeti, az esetek 90%-ban a telekom jobb... ahol nem, ott máshoz kell menni. Választék van, ez nekünk, mint ügyfeleknek jó.

    Hotline meg az ügyfélközpont: na itt a pont, ahol tudom őket szidni, nem is kicsit. OK, olcsó munkaerő kell, de bazzeg nekem a marienplatzi üzletben ne kérdezze már meg a török szedett szemöldökű, kisminkelt csávó, hogy was du wollen :W

    (#7) S.J.M.

    Neten olvastam, dobozán is írja, hogy elosztóba nem megy. Ha nem így van, akkor az jó :K

    (#8) joysefke

    Most letorrenteztm direkt egy linux.iso-t, hogy megnézzem... egyébként nem szoktam torrentezni.
    Szóval, az egyik gépen diekt a fő routerre voltam csatlakozva, a másikon az elosztóra és teljesen egységesen szedte le.
    Mint a cikkben is írtam, ezek a kötyük klónozzák a netet, tehát több letöltés esetén azonos sebességre ossza.

    (#12) merkucyo

    A jelerősítőnél nekem is volt... de ritákn is ki/be dugtam a konnektorba és megint ment. Ennél a Powelinenál még nem jött elő.

    (#13) t72killer

    Próba szerencse, nem kell a főnöknek mindenről tudni ;]

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • total90

    veterán

    válasz t72killer #15 üzenetére

    Biztositek elvile nem tema. En megprpobalnam... ha esetleg lenne a kornyeken valaki, aki kolcsonadja, az lenne a legjobb, mert kiadni erte a penzt, aztan meg nem hasznalhato... :U

    (#16) Stanlee

    Tudom, de akkor is, München kopontjaban??? Meg egyebkent is, en megertem a nyelvi nehezsegeket, mert ateltem, de ennek ellenere nem tennek be olyat a pult moge, aki nem beszel rendesen. Angol es nemet kell, ennyi. Aki nem tudom, az irany az iskola.

    (#17) Aweriot

    De meg mennyire. Csak hat az a baj, hogy a legtobb nemcsoport, mindegy honnet van, a sajatjait keresi. Meg is latszik, aztan 10 ev utan sem tudom valami komolyabb dolgot elintezni, mert nem erti :W
    Pl. ceges takaritono... 27 eve van itt es amikor lett neki mondva, hogy valamit kinotottunk, feltakaritjuk mi, csak mondja meg hol van a lapat meg a sepru.
    Az elso valasz az volt, hogy a munkaido veget ert, meg mi az a sepru meg lapat :O
    A takaritok fonoke mondta, hogy neki google forditoval mindig odaitajk a szavakat egy papirra... de mar tizen eve :W
    Sajnalom az ilyen helyzetu embereket, de aki egy keves akaratot sem mutat a beilleszkedesre, annak itt nincs jogosultsaga.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák