Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacmann

    csendes tag

    válasz fatallerror #132 üzenetére

    a billje nem ocska. a tesztben lehuztak, de nekem eddig nem okozott gondot. Bar meg csak tegnap ota van meg, de eddig egyszer tortent, hogy mast irt mint amire gondoltam. a kijelzoje azt mondjak fenyben nem jo, en meg nem probaltam. Majd megnezem.
    szerintem ez egy teljesen jo vetel. En is 50.000-ert vettem. nem bantam meg. Nagyon szep, nagyon stilusus. rogton vettem hozza 3 stylet, ha esetleg elhagynam amit adtak hozza.
    ratoltam a hangcuccra a telot a gyari atalkitoval, amit adnak melle. Jack kimenetet biztosit ... teljesen korrekten szol. Mintha a PCrol menne a zene.
    Kicsit feltem kezdetben a beepitett memotol, hogy nem lehet kivenni, igy mint telefont kell radugni a gepre. De Linux alatt a kommunikacio gyors, rogton felismeri a telot, nem kell semmilyen driver. a zene vezerlo gombok, nagyon korrektek, szep sargan vilagitanak, mikor megy a zene.
    En a P1i, M600i, W950i kozott gondolkodtam. De nem bantam emg hogy e mellett dontottam.

    szerintem haverod, vegye meg. nem fog rapacsalni!
    a bluetooth, korrekt, a PCvel mar parositottam mint audioeszkoz. a netet meg nem tudtam kihuzni ra bluetooth-n keresztul. Nem tudom lehet e egyaltalan. Azert probalkozom. :D

    ha vkinek van ezzel kapcsolatban vmi tapasztalata az leirhatna.

    [ Szerkesztve ]

  • goofy86

    tag

    válasz fatallerror #132 üzenetére

    Nekem 4 hónapig volt w950i-m és nagyon szerettem! 3 dolog miatt váltottam le!
    1. Kijelzője tényleg nem a legrózsásabb napsütésben de engem ez sosem zavart igazán mert azért lehet látni csak jobban oda kell figyelni.
    2. Nincs benn kamera
    3. Nincs benn wifi
    Viszon a belső memória nagyon dícséretes gyors fájlátvitelt tesz lehetővé!
    Egyetlen telefon volt ami szóba jöhetett nekem cserébe az a P1 volt! Meg is vettem mert a belső memórián kívül mindent tud amit a W950i csak van egy becsültes kamerája és a wifi is igen jó, nameg a kijelzőn is változtattak!

    Alcatel 303, Nokia 3410, SE K700i, SE S700i, SE K610i, SE w810i, Nokia E60, SE W950i, SE P1i, Nokia E90, HTC touch pro, E71, SE w960i, Nokia 5800XM, SE X1, Apple iPhone 2G, rövid telótörténetem:)

Új hozzászólás Aktív témák