Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacmann

    csendes tag

    válasz fatallerror #132 üzenetére

    a billje nem ocska. a tesztben lehuztak, de nekem eddig nem okozott gondot. Bar meg csak tegnap ota van meg, de eddig egyszer tortent, hogy mast irt mint amire gondoltam. a kijelzoje azt mondjak fenyben nem jo, en meg nem probaltam. Majd megnezem.
    szerintem ez egy teljesen jo vetel. En is 50.000-ert vettem. nem bantam meg. Nagyon szep, nagyon stilusus. rogton vettem hozza 3 stylet, ha esetleg elhagynam amit adtak hozza.
    ratoltam a hangcuccra a telot a gyari atalkitoval, amit adnak melle. Jack kimenetet biztosit ... teljesen korrekten szol. Mintha a PCrol menne a zene.
    Kicsit feltem kezdetben a beepitett memotol, hogy nem lehet kivenni, igy mint telefont kell radugni a gepre. De Linux alatt a kommunikacio gyors, rogton felismeri a telot, nem kell semmilyen driver. a zene vezerlo gombok, nagyon korrektek, szep sargan vilagitanak, mikor megy a zene.
    En a P1i, M600i, W950i kozott gondolkodtam. De nem bantam emg hogy e mellett dontottam.

    szerintem haverod, vegye meg. nem fog rapacsalni!
    a bluetooth, korrekt, a PCvel mar parositottam mint audioeszkoz. a netet meg nem tudtam kihuzni ra bluetooth-n keresztul. Nem tudom lehet e egyaltalan. Azert probalkozom. :D

    ha vkinek van ezzel kapcsolatban vmi tapasztalata az leirhatna.

    [ Szerkesztve ]

  • Pacmann

    csendes tag

    mostanaban olyat csinal a telefon, hogy nem ismerei fol vmiert a telefonkonyvet. ugyertem latja meg minden, de mikor hiv vki, csak a szamot irja ki, a nevet nem, pedig benne van a telefonkonyvben. Vki tud errol a problemarol vmit??

Új hozzászólás Aktív témák