Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feliks

    senior tag

    nem gyakran szoktam hozzászólni itt, a fórumban, de most ezt le kell írnom, hátha másnak is volt ilyen problémája..

    volt kezdetben g600am, de sötétben használhatatlan volt, gondoltam lecserélem g800ra. az már világosban is használhatatlan volt, mert folyton bemozdult a kép, olyan sokáig tartotta nitva az optikát..

    oké, akkor jöjjön a k850, úgyis SE mániás vagyok, most cash is van rá, megveszem, függetlenül, újonnan. elsőre fura a kezelése de hát ez a legkisebb gond. a kamera szerintem a g600,g800,k850 hármasból a legjobb, sötétben is korrekt képeket csinál, nem mosódik el, világosban is teljesen jó.(lehet hogy állvánnyal a g800 szebb képet csinálna, de az már szélsőséges szitu) nahh szóval pöpec kis cucc, de kb egy hét elteltével ugy döntött, hogy este még működik, reggel már nem. a küzépső érintőgomb úgy ahogy van behalt, nem működik, csak a 2 szélső. viszont ha megnyomom a lefele gombot, akkor ugy érzékeli, hogy lefele gomb + középső softgomb. az stimmel hogy ilyenkor kell elvinni garanciálni, (el is vittem már 2x is, de ismétli magát a gond) a szervizesek pedig igazából nem bökték ki h mi baja van a telónak, mit csinálok esetleg én rosszul vagy valami..

    vvalakinek van ötlete h ez mitől van, mire érzékeny a kütyü, stb? (hozzáteszem nem tokban de zsebben volt tartva(nem kulcs mellett:)) és vigyáztam rá(nem esett le meg semmi ilyesmi)
    előre is köszi: F3L1KS

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Atlantis #3403 üzenetére

    "a szervizesek pedig igazából nem bökték ki h mi baja van a telónak"
    majd talán leközelebb kieröltetem belölük mi a gond vele..:D

    én is erre gondoltam h szoftveres gond lehet, de nem valószínű. mostanában nincs időm elvinni szervizbe, mivel fél2-10ig dolgozom és del előtt nemnagyon kelek fel( :D ) lényeg az, hogy valami hardveres gond lehet, mert ha a lefele navigombot megnyomom, akkor ugy veszi h lefele+középső(érintő) gomb.. sztem vmi olyasmi lehet hogy vmi első kiadásos darab, és ha sokat nyomkodom a lefele gombot akkor valamilyen alatta húzódó kábelt megsért(középső softgombét) és a középső ezért nem érzékel.. de ez csak egy hozzá nem értő júzer tippje.. :)

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz udi #3410 üzenetére

    a telefont media marktban vettem. áprilisban szoval még igencsak garis. nem az imei nem 00val kezdődik..

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák