Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btakacs

    csendes tag

    Sziasztok!
    Rég jártam már erre! Nos végül az egész herce-hurcának az lett a vége, h bevizsgálás után kicserélték egy uj k850-re...Ez azóta hála az égnek tök jól müködik! R1CA037-es szoft van rajta... Egyszer produklált olyat hogy a töltön volt a telcsi és a flash animáciokat nézegettem (swf) majd fogta magát és ujraindult 2x egymás után aztán be se kapcsolt... Majd levettem a töltöről és utánna bekapcsolt... azóta nem csinált ilyet. Amúgy 50% fényerőn napi 2óra beszélgetésel + kb 20fényképpel szépen elketyeg 3napot, ez az N70-es után kész felüdüés :C Ma kábelel tettem fel zenéket adátárolás modban és amikor lehúztam a kábelről bekapcsolt a tel és visszaállította a gyári témát! :Y Másnál is csinál ilyet? A másik szerintetek érdemes frissíteni az uj szoftra? :F Mondjuk kicsit félek, hogy megint úgy járok mint a másik k850-nél, bár sztem ott a hardver hiba miatt hülyült meg a tel és nem müködött rendesen, mert az szoft frissítés elött és után is fagyogatott és spontán ujraindult... Akinek fenn van az uj szoft szerinte érdemes feltenni a seus-al és milyen bugok vannak benne? Mert láttam pár video hogy ki-be kapcsolás után visszaált a gyári téma... az uj szoftnál... vagy az egyedi eset lehetett? Fagyások, esetleges spontán ujraindulások nem tapasztalhatók? Előre is köszönöm , hogy elolvastátok a gondom-bajom! További szép napot kivánok minden kedves forumozónak!

    -= Nokia N85 Black =-

Új hozzászólás Aktív témák