Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cherockee

    aktív tag

    pár apróság:
    - az aksi a tesztben 1130 mAh, spec.-ben 1350 mAh Li-Pol
    - prediktív szótár funkció van (spec.)
    - valutakonverter az alap programok közt is van? vagy csak a free programokra akart ez célzás lenni? Megérne egy külön cikket-sorozatot az, hogy mire képes egy wm5.0 telo, mert így kb a telefon egyik fő pontja nincs kifejtve (összes wm5.0 telonál értendő ez), például amennyire tudom push to talk és hangtárcsázás is elérhető ilyen rendszerre...
    - kamera vaku szerepel szintén a spec.-ben, teszt szerint tévesen
    - ''fényert'' szó a szövegben fényerőt helyett
    - tartozéklista a teszt elején jól jönne
    - usb sebessége 2.0 vagy csak 1.1?
    - qwerty billen való ''ékezetelésről'' jó lenne bővebben
    - bill háttérfényénél meg lehetne említeni, hogy az xda-developers, és sok más csapat ilyen hibákra gyorsan egyszerű megoldást talál
    - miniusbnél lehetne beszélni az EMU szabványról, ami HTC találmány...végülis ha már nincs minijack, vagy subjack, akkor pár sort megérdemelne
    - ''be is záródjon az, így nem csak memóriát, hanem processzoridőt, és értelemszerűen energiát is spórolhatunk'' - na ezt a részt picit vitatom, kérdéses, hogy mikor spórolsz több procidőt, ezáltal energiát, mikor memoriában hagyott programot előtérbe hozol (feltétele hogy lehetőleg ne sok programot használj, elférj a memoriában), vagy mikor simán tárból indítod (főleg ha memóriakártyára telepített programoknál érdekes ez), de nem tartod a háttérben...szerintem egy háttérben levő, feladat nélküli progi, ahogy a desktop gépen is, nem csinál semmit, nem terhel.
    - PDF olvasásra még mindig a clearVue van telepítve gyárilag? ha igen, javaslom hasonlítsd össze az adobe progijával, hát ég és föld...

    bocsika, nem akadékoskodni akartam, csak...

    ...így éjjel már azt se tudom hogy memória vagy memoria...

  • cherockee

    aktív tag

    válasz rumos14 #7 üzenetére

    na igen, az igo pl speciális:D, meg mondjuk egy divx filmet se hagynék megnyitva háttérben...vannak progik, amikkel meg lehet oldani, hogy egyik maradjon memoriában, másik ne...nem tudom hogy a gyárival lehet e...valahol ott lehet az arany közép, mert egy calendart nem hiszem hogy nem éri meg memóriában hagyni, ha naponta 1000x használom =D. Igot semmiképpse...báááár ha sok a memóriád, és csak azt használod, szóval megint jön a kinek mi téma.

    emu converter ügyben meg énis ugy gondolom, hogy adhatnának hozzá, mert ez így kezdésnél kellemetlen, főleg nekem lenne az, aki hifi fülessel hallgat mp3at, szóval még véletlen se fanyalodik headsetre, és bt headsetre meg nincs még kerete (motorola h805 jó lenne mondjuk)...az meg egy másik röhely, hogy ahogy miniusb-3,5jack átalakítót se lehet kapni motorola telókhoz, csak a gyári forgalmazótól 3eért (ennyit nem adok egy dugóért), úgy ha jól tudom, pdamániások ezt az átalakítót is külföldről hozzák, vagy barkácsolják...

    olyan kár, hogy a htc ilyen dolgokat kitalál, mert ennek én személy szerint, htc charmerrel a kezemben nem látom hasznát...mi értelme elhagyni a külön, szabványos hangkimenetet? ennyire drága az infra jeladó? de amúgy tetszik a gép, csak a sok apró probléma...

  • cherockee

    aktív tag

    válasz JulWCZar #9 üzenetére

    anno a wizard talán rögtön a universal mögött állt tudásban, most a herald egy herélt változata elődjének...infra hiánya, kis proci, no 3g, szóval afféle lite, aminek én örültem volna, ha lightosabb áron jön, de az 5let magában is jó. Tényleg kevés az előrelépés wizardhoz képest, mondjuk fizikai méretben, fogyasztásban, egyéb elektro-technikai újításokban nem tudom van e még rejtett újdonság (billentyűzet is azóta tuti fejlődött, talán a háttérvilágítások is)...

    többen vádolgatták az ameo megjövetele előtt a htct azzal hogy kicsit lelassult (a példával amit itt is feszegetünk), beállt a nokia mellé a technika visszafogásában...de majd talán az ameo, ha tényleg annyira ütni fog, és tényleg ennyire olcsó lesz...jó lenne ha lenyomná a gépek árát, és végre nem csak 2 okostelo árából lehetne egy pdatelot venni...(magyarországi viszonylatok, külhont nem ismerem)

  • cherockee

    aktív tag

    válasz Integra #11 üzenetére

    nem hiszem, vagy ha igen akkor azt az elit elitjének szánt készülékben teszi...sony ericsson se csinál ultimate telot, ha walkman, akkor nincs autofocus, ha cybershot, akkor gyenge a hang...motorola ha lapít, akkor nincs 2mp, és satöbbi...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák