Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cherockee

    aktív tag

    pár apróság:
    - az aksi a tesztben 1130 mAh, spec.-ben 1350 mAh Li-Pol
    - prediktív szótár funkció van (spec.)
    - valutakonverter az alap programok közt is van? vagy csak a free programokra akart ez célzás lenni? Megérne egy külön cikket-sorozatot az, hogy mire képes egy wm5.0 telo, mert így kb a telefon egyik fő pontja nincs kifejtve (összes wm5.0 telonál értendő ez), például amennyire tudom push to talk és hangtárcsázás is elérhető ilyen rendszerre...
    - kamera vaku szerepel szintén a spec.-ben, teszt szerint tévesen
    - ''fényert'' szó a szövegben fényerőt helyett
    - tartozéklista a teszt elején jól jönne
    - usb sebessége 2.0 vagy csak 1.1?
    - qwerty billen való ''ékezetelésről'' jó lenne bővebben
    - bill háttérfényénél meg lehetne említeni, hogy az xda-developers, és sok más csapat ilyen hibákra gyorsan egyszerű megoldást talál
    - miniusbnél lehetne beszélni az EMU szabványról, ami HTC találmány...végülis ha már nincs minijack, vagy subjack, akkor pár sort megérdemelne
    - ''be is záródjon az, így nem csak memóriát, hanem processzoridőt, és értelemszerűen energiát is spórolhatunk'' - na ezt a részt picit vitatom, kérdéses, hogy mikor spórolsz több procidőt, ezáltal energiát, mikor memoriában hagyott programot előtérbe hozol (feltétele hogy lehetőleg ne sok programot használj, elférj a memoriában), vagy mikor simán tárból indítod (főleg ha memóriakártyára telepített programoknál érdekes ez), de nem tartod a háttérben...szerintem egy háttérben levő, feladat nélküli progi, ahogy a desktop gépen is, nem csinál semmit, nem terhel.
    - PDF olvasásra még mindig a clearVue van telepítve gyárilag? ha igen, javaslom hasonlítsd össze az adobe progijával, hát ég és föld...

    bocsika, nem akadékoskodni akartam, csak...

    ...így éjjel már azt se tudom hogy memória vagy memoria...

Új hozzászólás Aktív témák