Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cherockee

    aktív tag

    válasz rumos14 #7 üzenetére

    na igen, az igo pl speciális:D, meg mondjuk egy divx filmet se hagynék megnyitva háttérben...vannak progik, amikkel meg lehet oldani, hogy egyik maradjon memoriában, másik ne...nem tudom hogy a gyárival lehet e...valahol ott lehet az arany közép, mert egy calendart nem hiszem hogy nem éri meg memóriában hagyni, ha naponta 1000x használom =D. Igot semmiképpse...báááár ha sok a memóriád, és csak azt használod, szóval megint jön a kinek mi téma.

    emu converter ügyben meg énis ugy gondolom, hogy adhatnának hozzá, mert ez így kezdésnél kellemetlen, főleg nekem lenne az, aki hifi fülessel hallgat mp3at, szóval még véletlen se fanyalodik headsetre, és bt headsetre meg nincs még kerete (motorola h805 jó lenne mondjuk)...az meg egy másik röhely, hogy ahogy miniusb-3,5jack átalakítót se lehet kapni motorola telókhoz, csak a gyári forgalmazótól 3eért (ennyit nem adok egy dugóért), úgy ha jól tudom, pdamániások ezt az átalakítót is külföldről hozzák, vagy barkácsolják...

    olyan kár, hogy a htc ilyen dolgokat kitalál, mert ennek én személy szerint, htc charmerrel a kezemben nem látom hasznát...mi értelme elhagyni a külön, szabványos hangkimenetet? ennyire drága az infra jeladó? de amúgy tetszik a gép, csak a sok apró probléma...

Új hozzászólás Aktív témák