Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz hdsentinel #3221 üzenetére

    Értem, cache-ből tudnak érdekes dolgokat művelni a HDD-k valóban. Hova tovább számomra rejtély, hogy miért nem lehet elérni, hogy egy másolás folyamatábrája akkor érjen 100%-ig, amikor tényleg vége van. Nagyon bosszant, hogy nem tudok PEN-re másolni rendesen. Az történik, hogy elkezdek másolni egy 1GB körüli méretű file-t, pár másodperc alatt végigszalad a másolás 100%-ig, mert irreális sávszélt mutat a fájlkezelő, majd nem válaszol a commander egészen addig, amíg az írás ténylegesen be nem fejeződik a PEN-re, így nem lehet háttérbe tenni a másolást és folytatni a munkát a fájlkezelőben. Bosszantó, mert kvázi lefagy tőle a gép percekre a fájlkezelés szempontjából. Falat kenyér, hogy más programot indíthatok és a gép válaszidejére egyébként nincs hatással, ha egyszer pont rendet szeretnék csinálni a fájlkezelőben.
    Ezzel a "cache-ből dolgozom" történetből számított sávszél dologgal kéne valamit kezdeni, mert azon túl, hogy fals adatokat képez még gondokat is okoz számos területen. Ez persze nem a HDSentinel problémája, de mindenki szív vele. Nem is nagyon értem, hogy ebből a megoldásból hogy lett, lehetett szabványos késztermék a hardveriparban. Régen ilyesmi elképzelhetetlen lett volna. Minden választható másolási módszert kipróbáltam a tcmd-ben és egyik sem jó, vicc. Ha egy sima másolást nem tudunk mérni hitelesen, akkor itt valami olyasmi van, amit nagyon nem kéne engedni, hogy legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák