Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pgyuf

    tag

    Sziasztok!

    Fontolgatom a HTC Touch (első ver.) cseréjét. Az idegeimre megy. Egyértelműnek tűnik a választás, a Pulse, habár úgy tűnik ennél a készüléknél is lehet probléma. Lenne néhány kérdésem, amikről nem olvastam a fórumban. A cél az lenne, hogy a HTC Touch-ban hasznáható lehetőségeket is is használni tudjam.
    Volt valaki, aki a Touch-ról váltott? Illik szidni a Touch-ot, de egy idő után megtaláltam az optimális lehetőségeit és ugyan kompromisszumokkal, de jól használható lett.

    1. Van arra mód a telefonban, hogy mondjuk beszélgetés közben kikapcsolom a kijelzőt, akku kímélés céljából és így kevésbé okozhatok bajt a fülemmel? Vagy a képernyő beszélgetés alatt egy idő után kikapcsol?

    2. Van-e arra lehetőség, hogy a HTC-hez hasonlóan létrehozzak egy 3x3-as (vagy akár több) képből álló gyors hívás felületet, ami könnyedén előhozható a HTC Toush Flow-hoz hasonlóan. Majd az előugró index-képekre kattintva hívhatok, vagy üzenetet küldhetek.

    3. Sikerült-e valakinek megoldást találnia, arra hogy a kontaktok ne keresztnévvel listázódjanak, hanem családnév szerint? Vajon hogy fognak megjelenni a HTC Touch-ból átvitt kontaktok, ha ott nem látok külön szétbontva család és utónevet? Triviális, de lehet-e keresni a nevek között egyszerűen?

    4. Van-e arra mód, hogy könnyedén (Touch home menűjéhez hasonlóan) a home menüből elérhető legyen az 50, vagy akárhány utolsó hívás. Ugyanitt jó lenne látni hány nem fogadott/nem fogadott hívás, olvasott/nem olvasott sms, email van. Tehát a HTC Touch (flow) home-jában lévő lehetőségek kellenének nekem.

    5. Vajon a Pulse is barkácsolható? Gondolok arra, hogy a Touch esetében többször is eltörtem az érintő kijelzőt. Az ebay olcsón megoldotta nekem. Vajon ez is szerelhető?

    Az jutott az eszembe, hogy régen milyen egyszerű volt. Az ember megvett egy mikiegér kijelzős telefont azt kész. Eszébe sem jutott, hogy előfordulhat még telefonálni sem tud vele (normálisan). :((
    Viszont manapság hiba lenne nem kihasználni az okostelefonok (PDA-k) nyújtotta lehetőségeket. Az android lehetőségei elég nagyok.

    Előre is köszönöm a segítséget!

    pgyuf

    [ Szerkesztve ]

    Milyen világ az, ahol a legjobb rapper fehér (Eminem), a legjobb golfozó fekete (Woods) és a németek nem akarnak háborúzni (ők ugye ellenezték Irak lerohanását)?!

  • pgyuf

    tag

    válasz sippet #1999 üzenetére

    Köszönöm!

    5. Vigyázok a HTC-re is mint a hímestojásra, de egyszer leejtettem, egyszer meg a zsebemben érte behatás és kész az érintő felülete. Nagyon sokat telefonálok vele.
    Vajon a Pulse is ilyen érzékeny?

    Üdv. pgyuf

    Milyen világ az, ahol a legjobb rapper fehér (Eminem), a legjobb golfozó fekete (Woods) és a németek nem akarnak háborúzni (ők ugye ellenezték Irak lerohanását)?!

  • pgyuf

    tag

    válasz bucsupeti #2007 üzenetére

    Ez a megoldás tényleg jónak tűnik. Amit azért fontosnak tartok az a képernyő kikapcsolása beszélgetés közben. Azt értem, hogy kikapcsol, de mennyi idő múlva? Én is kikapcsolhatom? A Touch-ban ez elég egyszerű.

    Jó tudni, hogy valamilyen "baleset" esetén sem százezreket bukik az ember, mit a szifonnal. Egyébként, iphone-t akkor sem vennék, ha tudnék, amióta látom, hogy státuszszimbólum. Olvasva a fórumot 99%-hogy ilyet veszek. Köszönet kektek! :R Már csak az "alkalmat" várom. Pontosabban, hogy legyen egy egész napom nyüstölni, beállítani. És remélhetőleg ennyi idő alatt kiderülhetnek a hibái is. :F
    Azért jó lenne látni, mennyi esélyem van egy rossz példány kifogására? Illetve gondoltam várok egy második szállítmányra, hátha a Kínaiak javítanak egysmást. Vagy az első szállítmány kitart még egy ideig? Naiv vagyok? :B

    pgyuf

    Milyen világ az, ahol a legjobb rapper fehér (Eminem), a legjobb golfozó fekete (Woods) és a németek nem akarnak háborúzni (ők ugye ellenezték Irak lerohanását)?!

  • pgyuf

    tag

    válasz kopasz79 #2033 üzenetére

    Kopasz79!

    "Jó tudni, hogy valamilyen "baleset" esetén sem százezreket bukik az ember, mit a szifonnal."

    ezt hogy érted?

    Most hogy mondod és utánanéztem tényleg nem igaz, amit írtam :B . A 3G Ikon200-al 60000 Ft, a 3GS pedig 80000 Ft 2 év hűséggel.
    Akkor sem kellene! :P

    Milyen világ az, ahol a legjobb rapper fehér (Eminem), a legjobb golfozó fekete (Woods) és a németek nem akarnak háborúzni (ők ugye ellenezték Irak lerohanását)?!

  • pgyuf

    tag

    Ha minden igaz pár nap és én is hozzájutok egy Pulse-hoz.
    Van néhány ActiveX- vezérlővel nézhető IP Kamerám. Ezek képét lehet nézni a Pulse-al valamilyen böngészővel, vagy valamilyen Survelliance szoftver, amivel nézhető?
    Próbált már valaki?

    Köszönettel: pgyuf

    Milyen világ az, ahol a legjobb rapper fehér (Eminem), a legjobb golfozó fekete (Woods) és a németek nem akarnak háborúzni (ők ugye ellenezték Irak lerohanását)?!

  • pgyuf

    tag

    válasz CoolBoy323 #2226 üzenetére

    Küldtem egy privátot!

    Köszi!

    Milyen világ az, ahol a legjobb rapper fehér (Eminem), a legjobb golfozó fekete (Woods) és a németek nem akarnak háborúzni (ők ugye ellenezték Irak lerohanását)?!

  • pgyuf

    tag

    válasz Watt25 #16795 üzenetére

    Watt 25!
    Esetleg privátba elküldenéd a "warezolás" linkjét? :B

    Én is másfél éve küszködök a Pulsal. Megérett a "cserére". A legfőbb gondja a wifi működése. Nagyon gyenge az érzékenysége. Mondhatni 1 m-ről működik. Naponta 3-szor újraindul, lefagy. A szervizben már mondták, hogy a wlan-t ki tudják cserélni. Mindenesetre könnyebb dolgom lesz, mint itt bárkinek, mert kollégájuk vagyok. Én is a T-nél dolgozom.

    Most kapok egy Desire-t. És végre nem lesz rá szükségem. Amikor korábban szervizbe vittem volna, akkor jöttem rá mennyire nem tudom nélkülözni. Email, ebay, vatera, Formula 1.com, valutaváltó, google translate... És csak azért nincs rajta több alkalmazás, mert a RAM nevetséges.

    Ami viszont egészen különleges az én Pulsomban a strapabírása. Elképesztő mit kibír az enyém. Biciklizés közben 40-el kiesett a tartóból a betonra. Majdnem átment rajta egy autó. Összeraktam és ugyan olyan szar, mint előtte volt. :DDD

    Milyen világ az, ahol a legjobb rapper fehér (Eminem), a legjobb golfozó fekete (Woods) és a németek nem akarnak háborúzni (ők ugye ellenezték Irak lerohanását)?!

Új hozzászólás Aktív témák