Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz llaszlo #6031 üzenetére

    Tehát akkor használható pendrive-ként, mert az ext partíciót nem csatolja le ilyenkor, csak hogy lásd, hogy tisztába vagyok az alap informatikai fogalmakkal, így egy infós diploma után...Így is leírhattad volna, nem le kell nézni az embert, azért mert te azt hiszed te vagy itt az ász, és mindenki más hülye! Más is tudja mi az az ext partíció, csak a biztonság kedvéért csak rá lehet már kérdezni egy fórumon, hogy hogy működik ez itt..

    Egyébként meg már ne haragudj de egy nagy tuskó vagy! Egyrészt azért, mert látatlanba lenézed az embert, nem pedig megírod az egyértelmű választ, másrészt meg a hangnemed miatt, amit néha megengedsz magadnak, szintén olyan emberekkel szemben, akiket nem is ismersz. Sok hasznos dolgot írtál már, amivel sok felesleges installálgatást, és sok időt takarítottál már meg nekem, de azért a hangnemeden illene változtatni! És ezt most nem csak e hozzászólásod miatt írom (amit állítólag nem is nekem szántál..), hanem az egész idáig való parasztságod miatt! Csak olvass vissza, hogy milyen hangnembe írogatsz mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák