Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz GoZoL #7132 üzenetére

    az itteni leírás alapján csináld, az a tuti! ne mászkálj más modellek topic-jába szerintem :) - mint írtam, nekem se sikerült mindig elsőre.
    esetleg próbáld meg törölni, majd újra kitömöríteni a root programot, hátha ott abba a mappában kavar be valami!
    vagy próbáld ki mtp és msc módban is csatlakoztatni a telefont, hátha az is számít neki (kétlem). más ötletem most hirtelen nincs.
    ha visszaolvasol, nekem is van pár nyitott kérdés flashmode vs. win8.1 kapcsán...fogalmam sincs, mi gondja lehet még. (ahogy Kollégám mondaná, "már kigugliztam az egész netet", hogy megoldást találjak, de semmi :D )

    (#7133) FrostyBoy84! nem a kernel verziószámát kell nézni, hanem a buildszámot. illetve azt sem kell nézni, mert nem fogsz látni "papíron" semmilyen különbséget....egyszerűen cserélj kernelt flashtool segítségével a leírás alapján, semmi egyéb teendő nincs :)
    (a kernel verzió egyébként megegyezik 4.0-tól felfelé, ha jól tudom)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák