Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • auditore16

    csendes tag

    Helosztok!
    Kérhetnék egy két véleményt a telefonnal kapcsolatban? mert látom egypár embernek már megvan a telefon, csak kéne egypár olyan dolog ami beindítana a telefonvásárlás felé :D bár megveszem, csak kíváncsi vagyok pár dologra. A hangszóró milyen? Wifi jel pontos-e? A kamera tényleg jó minőségű képeket készít?
    Nekem is lesz ilyen telefon, csak azért kérdem. :) Szinte majdnem nekem minden sony van :D Sony PS3, Sony képernyő, Sony tv, Sony laptop, Sony gépház :D 10 év alatt egyiket se cseréltem le, de jelenleg egy Sony Ericsson Aino-val rendelkezem, és hát érdemes-e váltanom :) főleg Luser2000-et kérdem :)

  • auditore16

    csendes tag

    válasz Luser2000 #674 üzenetére

    köszi ezt a jó hosszú választ :)
    Neked megérte-e megvenni és miért váltottál inkább erre a telefonra?
    Meg ahogy leírtad a többi telefon mit tud ennél jobban. Sajnos azokban a telefonokban nem vagyok annyira tapasztalt mint ebben a telefonban. Én Sony párti vagyok és kedvelem a termékeit is, bár tavaly még azon voltam, hogy S2-t veszek, de rájöttem, hogy 2012 még jobb telefonok fognak kijönni, de Isten szerelmére, ki fog a kezében egy 4,7 colos okosTELEFON-nal járkálni ( nem kapcsoltam be a caps lockot, azért írtam, mert hát az már közelít ahhoz a célhoz, mint amilyen a Note is ) az utcákon? Tényleg jók a HTC-k is, meg a Sense is, de valami mégsem tud megfogna abban a döntésben, hogy HTC-m legyen. Samunsgot azért akartam venni, mert szerintem még manapság is egy csúcskészülék, de úgy érzem hogy az S2-t azt valamilyen szinten az Iphone 4S-el együtt próbálták meg összehozni, ( lásd régebbi cikkek, bár ott feljelentés van arról hogy loptak ötleteket, de nekem az a gyanúm hogy inkább összedolgoznak ), iphone4-et azért nem veszek, mert nem szabható testre mint az androidos telefonok. Tehát ott lyukadtunk ki, hogy maradt az LG meg a Sony. LG-ben nem nagyon bízok, főleg a frissítésekben. Szóval idáig lyukadtam ki, hogy az összes Sony háztartási cikk mellé, még egy Sony telefon is lesz. Szeretem azt hallani tőlük, hogy sok érdekes kiegészítő kapható hozzájuk, a frissítéseket napra készen kapjuk, nem sietik el hogy hogyan változtassák meg az ICS kezelőfelülelét a Sony kezelőfelületével, meg a legnagyobb ami tetszett benne az a Tagok ( kaptál a telefonhoz SmartTagokat? ha már így felhoztam :) ). Mindegyiknek megvan a saját tulajdonsága, bár azok testreszabhatók, aztán még ott van az, hogy Sony Playstation Communication, az is tetszik :), meg a minősége is megfogott a telefonnak :)
    Nekem, mint egy 17 ( augusztusban 18 ) éves srácnak, akinek minden álma egy ilyen Sony telefon, azt gondolom, hogy bár elég "kemény" dolgokat írok le itt, én mégis szeretek a telefonokkal foglalkozni :)

    [ Szerkesztve ]

  • auditore16

    csendes tag

    válasz Luser2000 #676 üzenetére

    neked is jó éjszakát :)
    Sajnos tudom hogy úgy van, hogy jön majd szebb,jobb,divatosabb, de én 4.3 colnál nem megyek feljebb és erre nekem ez a telefon megfelel :) Barátomnak Desire HD-je van. Nagyon szereti, és minden naposan használja, én is így lennék a Sonyval. Édesapám is mindig azt mondja: Hidd el, ha ezt most megvesszük, akkor 2 év múlva már egy jobba szeretsz bele.
    Nem az, hogy beleszeretek, csak érdeklődök utána. Mindig ettől fél. Bár ez a Sony telefon az 5. telefonom lesz, és ez lesz a végleges is egyben. :) Én nálam úgymond a korszaknak vége. Tudom sok év van még előttem, és a világ fejlődik, de komolyan mondom,a Sony belead apait, anyait a fejlődésben,de kéremszépen, ha már filmet szeretnék nézni akkor ott a TV meg az HBO Go :D. De hát ez van, az HDMI pedig csodára képes :)

    Én is úgy vagyok a képernyőmérettel, hogy 4 colnál kisebbet ne, de 4.3-nál nagyobbat meg főképp ne. Tableteket meg nem szeretem. Semmi értelme, felesleges lenne nekem. Talán még felesleges, de lehet egy idő múlva kelleni fog, de ha megfigyeljük a PDF fájlokat megnyithatjuk a 4,3 colos képernyőn, akkor meg kiküldöm HDMI-jal a 45 colos tévére :D

    A kezelőfelülettel mondom én is így vagyok :)

    SmartTag: kár, pedig ennyi pénzért simán beletehettek volna egyet :D

  • auditore16

    csendes tag

    válasz Swami #677 üzenetére

    Na jó hallani, hogy ilyen sok embernek tetszik ez a telefon. Szerintem a Sony megtalálta azt a pontot, ahol a felhasználók rendesen ki tudják magukat elégíteni :)
    Amúgy én emellé a telefon mellé még egy érdekes kiegészítő vásárlását tervezem: SmartWatch
    Tudom hogy felesleges lenne, de valahogy lehet ez fog divatba jönni :D

Új hozzászólás Aktív témák