Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    válasz auditore16 #673 üzenetére

    Szia!

    Én 5. napja használom, így messzemenő tapasztalataim nincsenek még.
    Közvetlenül előtte HTC Sensation XE, azt megelőzően pedig Samsung Galaxy S II, HTC Desire, SonyEricsson Xperia x10i, iPhone3GS, stb volt, tehát jellemzően a (maga idejében) felsőbb kategóriás készülékekhez tudom viszonyítani.

    ---

    A hangszóró milyen?
    Jó. De mihez képest, Pl. Feleségem iPhone4 készülékének kihangosítva "világbajnok" hangja van, nagyon kellemesen szól, szép a freki tartomány. Az S2-nél hangosabb valamivel, a HTC-knél sokkal hangosabb és nem olyan doboz hangú.

    Wifi jel pontos-e?
    Mit értesz pontos alatt? Arra csatlakozik, amire kell, sosem téveszt. ;)
    De viccet félretéve: jó, a vételi érzékenysége is jó, bár a fent sorolt készülékek közül mindegyik jól teljesített ebben nálam.

    A kamera tényleg jó minőségű képeket készít?
    Én a Sensation-t emiatt tettem dobozba, ahhoz képest sokkal szebb képeket csinál. Az sokszor lilás bíbor árnyalatba ment el (nehezen találta el a megfelelő színhőmérsékletet), a képek rajzolata élesebb. Kb olyannak érzem, mint a SE x10i volt anno. A 12mpix totál felesleges, nem is próbáltam, kapásból 2mpix-re állítottam. A hétvégén csináltam két képet iPhone4-el és ezzel is. Nekem ez jobbnak tűnt, mint az i4, de nem mondanám határozottan, hogy hosszú távon és minden körülmény között jobb is maradna. Kb egyforma.

    ---
    Nem kérdezted, de pl. a Sensation XE-hez képest a 3G vételi érzékenysége jobb és stabilabb. A képernyő felbontása ugyan nagyon részletes, de emiatt sokszor túl aprók a betűk. Csodák sajnos nincsenek, így ennek aksiját is töltenem kell minden éjszaka. A GPS gyorsan talál pozíciót, de még csak egyszer navigáltam vele (ebben olyan, mint pl. a fent sorolt készülékek).

    A kijelző alatti három érintőgomb (vissza, home, menü) elhelyezése nagyon kretén ötlet volt a Sonytól, mert az adott piktogramok felett érzékel (főlé kell nyomni), így komoly koncentrációt igényel. Nem azt nyomod meg, ami világít. Totál baromság).

    Kényelmetlen a töltő csatlakozóját fedő műanyag kipiszkálása, visszatuszkolása. (Olyan, mint a SEx10i-n)

    A csomagban lévő füles sajnos lehetne jobb minőségű is (persze a HTC Sensation XE-hez adott füles nagyon jó, most azzal használom, szépen szól). Nincsenek rajta vezérlőgombok a számok léptetéséhez, jó lenne, ha a zsinóron lenne egy csipesz is.

    2 napja frissítettem a legújabb sw-re, de semmi érdemi változást nem vettem észre.

    Nos, ennyi.

    Remélem a többiek is leírják a saját véleményüket, mert én is kíváncsi lennék azokra.

    ---

    Ja, nem találjuk a menüben az auto brightness funkciót. :B

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Új hozzászólás Aktív témák