Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • auditore16

    csendes tag

    válasz Luser2000 #674 üzenetére

    köszi ezt a jó hosszú választ :)
    Neked megérte-e megvenni és miért váltottál inkább erre a telefonra?
    Meg ahogy leírtad a többi telefon mit tud ennél jobban. Sajnos azokban a telefonokban nem vagyok annyira tapasztalt mint ebben a telefonban. Én Sony párti vagyok és kedvelem a termékeit is, bár tavaly még azon voltam, hogy S2-t veszek, de rájöttem, hogy 2012 még jobb telefonok fognak kijönni, de Isten szerelmére, ki fog a kezében egy 4,7 colos okosTELEFON-nal járkálni ( nem kapcsoltam be a caps lockot, azért írtam, mert hát az már közelít ahhoz a célhoz, mint amilyen a Note is ) az utcákon? Tényleg jók a HTC-k is, meg a Sense is, de valami mégsem tud megfogna abban a döntésben, hogy HTC-m legyen. Samunsgot azért akartam venni, mert szerintem még manapság is egy csúcskészülék, de úgy érzem hogy az S2-t azt valamilyen szinten az Iphone 4S-el együtt próbálták meg összehozni, ( lásd régebbi cikkek, bár ott feljelentés van arról hogy loptak ötleteket, de nekem az a gyanúm hogy inkább összedolgoznak ), iphone4-et azért nem veszek, mert nem szabható testre mint az androidos telefonok. Tehát ott lyukadtunk ki, hogy maradt az LG meg a Sony. LG-ben nem nagyon bízok, főleg a frissítésekben. Szóval idáig lyukadtam ki, hogy az összes Sony háztartási cikk mellé, még egy Sony telefon is lesz. Szeretem azt hallani tőlük, hogy sok érdekes kiegészítő kapható hozzájuk, a frissítéseket napra készen kapjuk, nem sietik el hogy hogyan változtassák meg az ICS kezelőfelülelét a Sony kezelőfelületével, meg a legnagyobb ami tetszett benne az a Tagok ( kaptál a telefonhoz SmartTagokat? ha már így felhoztam :) ). Mindegyiknek megvan a saját tulajdonsága, bár azok testreszabhatók, aztán még ott van az, hogy Sony Playstation Communication, az is tetszik :), meg a minősége is megfogott a telefonnak :)
    Nekem, mint egy 17 ( augusztusban 18 ) éves srácnak, akinek minden álma egy ilyen Sony telefon, azt gondolom, hogy bár elég "kemény" dolgokat írok le itt, én mégis szeretek a telefonokkal foglalkozni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák