Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobó_20

    aktív tag

    válasz Atawallpa #6145 üzenetére

    semmi ilyesmi nincs, ha átállítom a status widgetek rendezését (page módról compact-ra) akkor egymás mellett vannak. Ilyenkor a háttérvilágítás 0-50-100-AUTO üzemmódban kapcsolgat, állítási lehetőség nincs.

    sir fg: tudom, hogy van fényérzékelő, de mivel a hw_config.sh (/system/etc) fájlban ez szerepel:

    # LMU AS3676 Configuration
    dev=/sys/devices/i2c-0/0-0040/leds/
    echo 0,0,0,0 > $dev/lcd-backlight/als/params #[gain],[filter_up],[filter_down],[offset]
    echo 1 > $dev/lcd-backlight/als/enable #Sensor on/off. 1 = on, reg 90h
    echo 12900 >

    nekem úgy tűnik hiába van egy sorral lejjebb bekapcsolva, a négy szám a lényeg az echo után, mivel az algoritmus szorzással számol ergo ha 0-val szorzol az nulla, magyarul nem működik. Ha neked igen, akkor legyél szíves megosztani ezt a részt a fájlból, egyébként így nem kéne működnie szerintem.

    szerk.: belekotortam a célfájlokba és az enable nevű fájlban tényleg egyes van, tehát bekapcsolja az érzékelőt (ezért is működik a sercive test-ben), de viszont a value fájl tartalma egy 0, szóval értéket nullát kap, így ha neked négy 0-d van létezhetetlen hogy szabályozzon.

    Syl: én is elértem, csak kicsomagolni nem lehet rá például és mintha lassabban is másolna mint MS módban...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák