Hirdetés

2015. július 4., szombat

Gyorskeresés

(#14251) siti

siti
(senior tag)

Sziasztok! végigmentem a telón a nobloat free progival (leszámítva hogy kivettem a telefonkönyvet) minden jól működik, kivéve hogy kiszedtem a SONY boot logo-t az indulásból. ez melyik apk lehet? mert visszaraknám :)

(#14252) tomy86 válasza siti (#14251) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Szerintem a system/media könyvtárban a bootanimation.zip

(#14253) siti válasza tomy86 (#14252) üzenetére

siti
(senior tag)

valamelyik apk vitte magával? mert csak azokat szedtem le a nobloat cuccal. A kezdőképernyő, shutdown animáció apk-ja ott van a helyén. gyárilag is volt bootanimation.zip?

[ Szerkesztve ]

(#14254) tomy86 válasza siti (#14253) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Gyárilag is kellene bootanimation.zip-nek lennie. Én most CM11-et használok (abban van), de van olyan gyárinak 4.0-ásnak mondott rom, amiben szintén megtalálható. Arra nem esküszöm meg, hogy a tényleges gyári romban így szerepel-e, mert már régen használtam gyári romot és akkor sem foglalkoztatott a bootanimáció.
Ezt a nobloat programot haszáltad?

[ Szerkesztve ]

(#14255) siti válasza tomy86 (#14254) üzenetére

siti
(senior tag)

ez volt az a progi, most másznak vissza egyesével :)

(#14256) tomy86 válasza siti (#14255) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Kíváncsiságból feltettem, de nincs ötletem, hogy melyik rendszerprogram tartalmazza a bootanimációt.

(#14257) siti válasza tomy86 (#14256) üzenetére

siti
(senior tag)

a bootanimation.zip a helyén van, visszaraktam mindent, de nem játsza le...

(#14258) tomy86 válasza siti (#14257) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Sajnos a factory reseten kívül más ötletem erre nincs.

(#14259) Justreboot válasza siti (#14257) üzenetére

Justreboot
(őstag)
LOGOUT blog

Állítsd be az engedélyeket:

Permission

Ownership:

Ajánlom hozzá a root browser alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

Almát inni, csempét ragasztani, droidot használni! \\\ Csak a pálinka ad neked erőt és mindent lebíró akaratot! \\\ Nem, az androidot NEM a Samsung csinálja...!

(#14260) siti válasza Justreboot (#14259) üzenetére

siti
(senior tag)

ezt nem néztem meg, mert nem piszkáltam :)
újra raktam a 4.0.4-t, működött, kapott egy gmail frissítést és megint nincs bootanimáció, kamera is leáll arcfelismerésnél. itt más bibi lesz...

[ Szerkesztve ]

(#14261) tomy86 válasza siti (#14260) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Milyen romot tettél fel? Gyárit PCC-vel vagy valamit flashtoolal?

(#14262) Tomi_Ohl válasza siti (#14260) üzenetére

Tomi_Ohl
(őstag)
LOGOUT blog

Amikor újraraktad, adattörlés volt?

Amúgy gyári ROMon is bootanimation.zip van, mint az összes androidon, tehát nem része egy appnak se.

Xiaomi Mi3W - Resurrection Remix LP v5.4.9 & Phantom kernel r5 | MIUI lollipop - várunk Mi3-ra is!

(#14263) siti válasza tomy86 (#14261) üzenetére

siti
(senior tag)

elméletileg gyárit, flashtoollal, mert a PCC nem talált frissítést. frissítés után jó is volt, de inkább már black screen hibára gyanakszom, mert gyakran nem ad képet első ébresztésre, csak bekibekibe és utána.

(#14264) tomy86 válasza siti (#14263) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Nem hiszem, hogy a rom hibája lenne, de próbáld meg ezt a romot telepíteni (gyári ICS)! Többször is használtam és soha nem volt gond vele.

(#14265) siti válasza tomy86 (#14264) üzenetére

siti
(senior tag)

egyelőre ezzel gördülékeny, miután a bloat lejött a gépről :)
az ébresztési hibája továbbra is megvan, de azzal együtt fogok élni.

(#14266) Atti0925

Atti0925
(tag)

Sziasztok!
Van egy nem induló ray telefon,amin flashtoollal feltettem egy gyári romot,majd ezután sem indult.Majd megpróbáltam egy másik romot azzal sem.csak a sony feliratig jut el.
Van vmi amivel menthető még?Vagy rosszul csináltam vmit a flashtoollal,csak,mert ez az első ilyen próbálkozás ilyesmivel?

Cubot GT99 Made in China

(#14267) tomy86 válasza Atti0925 (#14266) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

A flashtool hibaüzenet nélkül lefutott? A telefon zárt vagy nyitott bootloaderes? Így csináltad a telepítést? Ez a rom biztosan hibátlan, úgyhogy próbáld meg ezt telepíteni (ha nem ezzel próbálkoztál).
Egyelőre nincs több kérdésem :)

(#14268) Atti0925 válasza tomy86 (#14267) üzenetére

Atti0925
(tag)

Hibaüzenet nélkül lefutott,úgy csináltam(most már,a pipákat nem vettem ki).Egy,szintén a te általad javasolt rommal próbálkoztam,v is azzal,naa :).Viszont nem tudom,h zárt v nyitott bootloaderes-e.

Cubot GT99 Made in China

(#14269) tomy86 válasza Atti0925 (#14268) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Próbáld meg ezt a hibajavítást is, hátha segít!

(#14270) Atti0925 válasza tomy86 (#14269) üzenetére

Atti0925
(tag)

Ezzel is addig jut el,h bejön a sony felirat. :(

Cubot GT99 Made in China

(#14271) tomy86 válasza Atti0925 (#14270) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Sajnos más ötletem nincs :(

(#14272) Atti0925 válasza tomy86 (#14271) üzenetére

Atti0925
(tag)

Azért köszi a segítséget! :R

Cubot GT99 Made in China

(#14273) oncsi

oncsi
(őstag)

Sziasztok.
Kb. Most fogom feladni a Ray szeretettemet. 3 év alatta következő hibák jöttek elő.
Kamera foltosodás (gariban cserélték)
Töltő hiba (bár van itthon több is, de ezt is gariban cserélték)
Kijelző bevilágítás a széleken (még ezt is cserélték gariba)
Kijelző ismét De ekkor már nem volt garanciális tehát vettem egy szép független darabot.
2. készülék
Aksi egyik nap jó volt, másnap kuka. 1 évet ment. Cseréltem a régi készülék aksijára.
Ez az aksi is kuka lett 1 hónap alatt (jó ez már 3 éves, várható volt, kapott újat.)
Hívás közben lefagyott, csak teljes újrahúzassál javult meg (persze pont a legrosszabbkor)
Megint lefagyott, ezúttal külföldön. Szerencsére van az autóban egy gyári Nokia telefon. Az csak 12 éves :U
Fűl hallgató csati kontakthibás.
Kamera csere megint. ez nem adott képet (szerencsére az első készülékből át tudtam rakni.)
Kijelző megint foltosodik.....
És pár apróság is volt. Mint 3x hátlapcsere 1300Ft/db
A mikrofon kör íve elveszett Vettem egy bontottról hozzá.

De mit vegyek helyette? A 4' nekem már nagy. A Ray szépen elfér a zakó zsebben is. elegáns készülék.
Meg egyébkéntis ez tetszik. :W

Kinek csak kalapácsa van, az mindent szögnek vél.

(#14274) benfolds válasza oncsi (#14273) üzenetére

benfolds
(fanatikus tag)

azért a 4" nem nagy, szvsz...az meg a másik, hogy sok 4,3" körüli telefon jóval könnyebb, mint a ray, szóval kevésbé húzza a zakód zsebét. az én telefonom májusban volt 3 éves, és eddig olyan problémák voltak vele, hogy a led nem világít, tavaly év végén néha "reccsent" egyet a hangszóró csak úgy, pl. böngészés közben, aztán néha totál elhalkult, nem hallottam semmit a másik fél szavából, de ezeket a problémákat megoldotta az újraindítás, ill egy-két hét után érdekes módon teljesen elmúltak (a led probléma megmaradt). az akksim 1-2 hónapja merül jobban, de még így is kibír egy napot átlagos használat mellett. viszont egy hónap múlva már biztos, hogy megkapom a htc one-t haveromtól, úgyhogy a rayből hamarosan tartalék telefon lesz, esetleg eladom, bár nem hinném, hogy nagyon kapkodnának érte, meg azért a pár ezer forintért...inkább akkor megmarad tartaléknak. úgyis a one is már két éves, szóval annál is előjöhetnek problémák. már csak egy jó füles kellene a one-hoz, mert nem akarok rajta rosszabb minőségben zenét hallgatni, mint a sony-n tudtam, márpedig én azt az iphone-nál és a beats audio-val megtámogatott htc rezoundnál is jobbnak találtam. lehet veszek hozzá egy sony fülest, még nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#14275) siti válasza oncsi (#14273) üzenetére

siti
(senior tag)

én bepróbálkoztam egy ebayes "új" telefonnal HongKongból. ha megérkezik meglátom mit tud.
azt amúgy ki lehet deríteni, hogy tényleg új vagy ment már 10000 órát?

(#14276) oncsi válasza siti (#14275) üzenetére

oncsi
(őstag)

Mármint úgy érted, hogy új RAY-t vettél? Mert arra nemigen van esély.

Kinek csak kalapácsa van, az mindent szögnek vél.

(#14277) benfolds

benfolds
(fanatikus tag)

tomy, mit is mondtál, hogy gyárilag milyen típusú füles járt a ray-hez?

(#14278) tomy86 válasza benfolds (#14277) üzenetére

tomy86
(PH! addikt)

Gyárilag egy MH410-et adtak hozzá.
Azt azonnal lecseréltem egy MH610-re, most meg egy Jabra Rhythm headsetet használok. Utóbbihoz gyárilag jár egy átalakító és így használható a régi OMTP szabványú jack csatlakozóhoz és az újabb CTIA szabványhoz is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.