Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Nagyon hajlok arra, hogy 1-2 napon belül megveszem. :K 84k lenne újonnan. Nagy dilemmába vagyok, mert vagy ezt veszem, vagy N86-ot 2 éves magyar garival 65k-ért. N86-ot még nem használtam, és kicsit bennem van hogy ki kellene próbálnom.
    De ugyanakkor a Wave-ért csak +20k kellene kifizetnem, ami nem lenne probléma.
    Tehát csak döntenem kellene. Az N86 egy nagyon jó okosteló, ami 2 év magyar garis, míg a Wave-et boltos garival venném, ami csak 1 éves gar, viszont felér egy gyártóival is akár (PartNero), mégis el vagyok bizonytalanodva mitévő legyek.
    A szívem a Wave felé húz, mert ez lenne az igazi előrelépés I8910HD,Omnia2, W995 után.

    Azt azért megkérdezném, hogy a zenelejátszás mennyire profi egy Walkman telóhoz képest? Mert ez egy fontos szempont számomra sok más mellett. Nem is a funkciókra vagyok kíváncsi, hanem a hangzás minőségére.
    Azt tudom, hogy az N86 ebből az aspektusból állja a sarat... sőt. HBH-DS980 BT fülessel jobban szólt mint a W995. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák