Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz bokrosolajos #24682 üzenetére

    "LOL. Az almás évente ad ki egyet. Van már egy éves a Wave?"

    Na ja. :U Ehhez képest I4 megjelenésekor jött a 4.0, 4.1 majd a 4.2. Mennyi idő alatt is? Melyik régió maradt ki, ill. melyik kapta meg később? :U
    Erről ennyit.

    "Fitch-et ismeritek? Tudjátok hova minősítették le az országot? Ezek után ne csodálkozzatok,hogy nincs. EUR van? Ha erre tudjátok a választ,akkor helyettesítsétek a fizetős appsra. Korrupt kis zűrös ország vagyunk. Lengyel meg cseh nyelvi fordítások majdnem minden programra vannak PC-n, magyar meg elvétve. Nem a Samsung hibája"

    Ennek sztem semmi köze ahhoz hogy nincs. A Samu sportot űz abból hogy nem megfelelő a support, és ez már az I8910-nél bebizonyosodott. Az EUR/HUF példád sem állja meg a helyét, mert ez csak szerződés kérdése. Te átutalod a lóvét, aztán majd a bankok átváltogatják így-úgy. Ez már régóta így megy nem? Semmi köze ahhoz hogy van e nálunk euró vagy nincs. :U Ha nem tetszik az árfolyam akkor max. nem veszel semmit, de lehetőséget adnak arra, hogy vásárolj. Hozzáállás kérdése.

    "annyit sírsz ezért a FLAC formátumért: neked van olyan fülesed, amiben hallod a különbséget 320 Kbs MP3 és a FLAC között. Akkor le a kalappal, igazán vájtfülű vagy! Ha nem,akkor meg minek pazarolod a helyet FLAC állományokra? Telefonra pont jó az mp3,nem HiFi-nek tervezték"

    Ez nem igazán sírás. :F Nekem a zenei rész (már mondhatom) a legfontosabb. Ezen belül tudjon mindent amit kell, és amire szükségem van. A Wave egy multimédiában erős okosteló, tehát elvárja az ember hogy legalább ebben domborítson, ha már pár dologban csak homorít. :U Jelenleg a Wave1 nem tudja a FLAC-ot 1.0.2-vel, csak a Wave2 a hivatalos 1.2 firmware-rel. Mi következik ebből? Lehet nem csak nekem fontos? Miért tette bele a Samu ill. az Apple, ha semmi értelme, és bőven elég az mp3? :U Gondolom nem miattam...Valahogy ellentmondást érzek az érvelésed ill. a gyártók gondolkodása között. :B De tovább is görgethetem. Ha bele tudták tenni az 1.2 verzióba, miért nem lehetett már eleve FLAC supporttal kiadni? Végülis mindegy. A lényeg, hogy beleteszik.
    De az hogy nekem mi a fontos és milyen formátumot és miért akarok hallgatni engedelmeddel ezt én szeretném eldönteni, és hosszasan nem is szeretném magyarázni. De ha feszegetni akarod a témát kérdezd meg az Apple vagy a Samu hangmérnökeit, és győzd meg őket, hogy vegyék ki mert nincs értelme. :DDD
    Tehát a kérdés nem az, hogy a Wave nem tudja, hanem mikor jön az 1.2 ami már tudni fogja. :U

    Ez a "megmondom mindenkinek a frankót" annyira nem volt bejövős (nekem). ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák