Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz ImI87 #15243 üzenetére

    Mondom mi van rajta. Play/pause gomb - bal oldalán lent, bal fent töltő csatlakozás diszkréten, ami zárható, jobb fent 3,5 jack aljzat, közvetlen alatta on/off kapcsoló, majd jobbra lent számléptetés előre-hátra. Ezek az oldalsó gombok és csatlakozások. Elöl van egy hangerő le/fel és egy hívást kezelő gomb ami ki van világítva ha nyomkodod + a Samsung felirat felett van egy kis kék LED ami folyamatosan pulzál. Kialakítása baromi igényes, az SE elbújhat mögötte. Az eleje fekete szálcsiszolt fém, a gombok krómozottak, vagy króm hatásúak, és ami a legfontosabb, hogy van csiptetője, ill. a vevőben van a mikrofon. Mindenkinek csak ajánlani tudom mert az ár/érték aránya is jó. :K
    A BT zenehallgatás sosem lesz olyan mint direktbe zsinórosan, de a BT technikához mérten és a többi vevőhöz képest jól szól. Sokszor a mobilitás fontosabb mint hogy zsinórosan hallgassam kicsit jobb minőségben. Motorozásnál, futásnál, itthoni edzés közben is teljesített már, és elégedett vagyok vele. ;)

    krisi047:

    Nem érintősek, van nyomáspontjuk. Zenelejátszási idő. Itt jön az SE köcsögsége a képbe.
    Nekem HBH DS980 volt, aminél szintén megadtak 6 óra zenelejátszási időt, de jó ha 2-3 órát tudott, pedig újonnan vettem. Ezért is húzták le többek között sok tesztben miért van megadva olyan adat ami nem valós. :( Az MW600-at csak kipróbálás szinten csekkoltam, fogalmam sincs mennyit bír, de valószínű, hogy ott is kicsit fel vannak tupírozva papíron a paraméterek, mivel a mérete kb. akkora mint a DS980 és szintén van rajta OLED kijelző ami zabálja az aksit. Próbálj teszteket keresni amikből kiderülhet valósan mennyi a zenelejátszási idő. Az tuti hogy az SBH650 megadott 6-7 órája az tuti jó és korrekt adat, de én még azt mondom ennél is többet bír, mert baromi ritkán töltöm. Szerintem míg az SE-t 3x-4x töltöm ezt 1x. Ezek az arányok.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák