Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz kowk #8 üzenetére

    Emberek, tisztázzuk: ez a telefon azért szánalmas, mert tele van rakva logókkal és emiatt kétszer annyiba kerül, mint amennyibe kéne neki, plusz úgymond meg is téveszti a vevőket, mert egy Armani cucctól azért mondjuk úgy "luxus minőséget" várhatna el a vevő, de itt nem kapja meg, csak az átverést, fémnek látszó műanyag gombsor, stb.

    Kisebbségi érzésem nincs, telefonokban meg aztán főleg nem, olyan luxusdrága szarral járhatnék, amilyennel akarnék, akár akkor, amikor a tisztelt olvasók még legfeljebb csak hallottak a cuccról. Szóval nem, nem irigylem az Emporio Armani készüléket leendő tulajdonosaiktól, inkább gratulálnék hozzá, hogy képesek kétszeres árat fizetni azért, hogy pár felirat által társadalmilag elfogadottabb embernek mutassák magukat, vagy legalábbis e hiú ábrándba ringassák magukat. Nem, nem magukkal a márkás kereskedelmi cikkekkel van bajom, de egy szint fölött, ahol/amikor plusz minőséget nem kap az ember, csak pár feliratot és egy azok által - bizonyos társadalmi körökben - okozott presztízsnövekedést (ezt egybe kell írni?), az igenis a szánalmas kategória. Emberi értékek kellenének, nem Armani feliratok.

    Maga a telefon meg nekem is tetszene. 40.000 forintért, sasok meg giccsek nélkül. Ezt pedig le is írtam.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz kowk #25 üzenetére

    Közkívánatra a címet megtoldom egy kérdőjellel, így remélem elfogadhatóbb. Azért a rendszeres tagok tudhatnák, hogy kompromisszumra készek vagyunk, ejej. ;)

    kowk: speciel én sem sorolom magam az újságíró rétegbe, ha voltál valaha sajtóreggelin vagy bármilyen eseményen ahol ingyen kaja van, akkor gondolom megérted, hogy miért. De ami azt illeti újságírtam eleget a Sanoma nevű multinál, plusz most is írok az Aréna mellett egy printbe, szóval van rálátásom arra, hogy miben vagyunk mások, mint a konkurencia. Ez pedig az általad most kifogásolt dolog: stílus. Viszont az élet úgymond megcáfol téged, mert míg a konkurensek kb. mennek csődbe, mi minden értelemben növekszünk, a piacra gyakorolt hatásunk pedig... hát, elég jelentős - ha arcolni akarnék, akkor azt mondhatnám, hogy egyedülálló, mert igazság szerint nem igazán tudok más újságról, amelyik kvázi részt vesz telefonok fejlesztésében. Számodra valószínűleg hihetetlen, de mi többek között a közvetlen stílusunk miatt tartunk ott, ahol tartunk, a sokszor flegmának és nagyképűnek tűnő cikkek mögött pedig úgy gondolom, hogy megfelelő szaktudás és objektivitás van. Mert kérem, szerintem az az objektivitás, hogy szét merünk fikázni egy olyan készüléket, amit a velünk elég jó viszonyban álló XXL GSM adott és úgy mellesleg Samsung, akikkel szintén nem vagyunk rosszban, ugyebár.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz milan_ #32 üzenetére

    www.tenyekszarazon.hu
    Ez lesz a Te lapod! ;)

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz AS #50 üzenetére

    Érted bármit, AS! ;)

    Apropó, valaki felhívta a figyelmem, hogy két screenshot ugyanolyan, javítottam őket, már van kép a V alakú menüelrendezésről is, köszi!

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz kowk #45 üzenetére

    Szerintem erre felesleges is reagálnom, nem tudok érdemben, tényleg olyan szinten sértő vagy velünk és az olvasóinkkal egyaránt, hogy az már ban esélyes. Én senkit nem bannoltam még soha, Téged sem foglak, de egy modinak lehet, hogy szemet fog szúrni.

    Pár dologra azért reagálok: a Sanomát nem jellemeztem, annyit azért mondhatok, hogy nem véletlenül nem ott dolgozom, csak arra céloztam, hogy van már pár dolog a hátam mögött, amit a legkevésbé sem befolyásol, hogy Te szerkesztőnek vagy újságírónak titulálsz-e. Én mellesleg nem soroltam be magam, szóval akárhogy is nevezel, nem bántasz meg.

    A "szenny cikkeinket" én inkább úgy jellemezném, hogy olvasmányosak. Vannak nálunk jobban hozzáértő emberek is, vannak nálunk sokkal szakmaibb cikkek, például orosz oldalakon, nyugodtan olvasd el őket angolul, ha arra van igényed, én ugyanúgy tisztelem azokat az embereket, akik azt írják, mint azokat, akik olvassák, de mi nem ilyen stílusú cikkeket írunk. Kicsit kontrasztos példa, de ez kb. olyan, mintha beírnál egy autós újságnak, hogy hát miért autókat tesztelnek és miért nem a motorok felépítéséről írnak. Más dologról beszélünk, mi közvetlen, olvasmányos cikkeket írunk mobiltelefonokról úgy, hogy szakmailag is ott vagyunk.

    A büszkeség alatt nem tudom, hogy mire gondolsz, nekem (meg úgy tűnik, hogy másoknak is) itt Te tűnsz a legbüszkébbnek. Tényleg nem értem, hogy mire gondoltál. Arra, hogy megtehetném, hogy be sem jelentett mobilokkal járkálok? Erre nem vagyok büszke, a Mobilaréna elismerésének az eredménye, nem személy szerint az enyém, csak arra reagálva írtam, mi szerint én irigylem az Armaniban/Armani telóval járkáló embereket. Valószínűleg nem reprezentatív felmérésnek minősül, de élettapasztalatom szerint azok, akik a külsőségekre fektetik a legnagyobb hangsúlyt életükben, más, az én szememben fontosabb dolgokban hiányt szenvednek. Oly sok embernél látok ilyet, hogy igenis merek általánosítani.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Maegoss #67 üzenetére

    Tökéletesen igazad van ezzel kapcsolatban. Annyi volt a gond, hogy nem fért ki egy kétszavas cím, mivel karakterlimitesek a címek, hogy ne csússzon szét az oldal. Nem akartam lerövidíteni az Emporio Armani nevet (Emp.Arm. - ki értené?), ezért lett csak simán szánalmas, de némelyik általad javasolt cím valóban találóbb lenne. Technikai korlátok, sry. :)

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák