Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maegoss

    tag

    Szerintem a cim ebben a formában nem igazán illik a cikkhez. Mivel a cim nem részletezi, hogy pontosan mi is a szánalmas, ezért az olvasó nagy valószinűséggel azt fogja hinni, hogy a telefon szánalmas, pontosabban szánalmasan sz*r. A cikkből aztán viszont kiderül, hogy maga a telefon egyébként nem is olyan rossz (azon kivül persze, hogy túl van árazva a márkanév miatt) és a cikk szerzőjének nem is igazából a telefonnal, hanem a Samsung pofátlanságával van problémája, pontosabban azzal, hogy a Samsung az Armani logó miatt kétszer annyit kér egy telefonért, ráadásul a termék az Armani nevét sem öregbiti (mivel az Armani termékek - ha jól értettem a kommenteket - kimagasló minőségűek, ez a telefon viszont csak átlagos középkategóriás minőséggel bir).

    Persze, tudom én, hogy a cim legyen rövid, tömör, sokatmondó (figyeltem ám irodalom órán :) ), de azért jelen esetben kicsit talán túlságosan is hatásvadász, ráadásul a cikkek cime sem konzekvens. A tényleg szánalmasan sz*r (ergo majdnem használhatatlan) NKtel C5000 készülék cikke például a politikailag nagyon korrekt "nagyon kelet, nagyon távol" cimet kapta, mig a Samsung M7500 cikk az erősen pejorativ "szánalmas" cimet kapta csak azért, mert a Samsung kétszer annyiért akar adni egy egyébként középkategóriás, elfogadható minőségű és egészen jól használható készüléket egy márkanév miatt. Azért remélem érzitek a két kategória közötti jelentős különbséget...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák