Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    válasz Howkeddlee #3450 üzenetére

    Gyári, kifejezetten aksimerítő alkalmazással nem találkoztam. Ugyan minden, ami fut a telefonon, fogyasztja is az aksit, de egyik gyári sem fogyaszt drasztikusan sokat, sőt. Nekem gyári állapotom van, nem raktam fel főzött romot, de még csak nem is rootoltam. Egyelőre ezekre semmi szükségem nem volt. Vagyis nálam minden megtalálható, amit a gyáriba belepakoltak. Telepítettem egy csomó alkalmazást is, de bizonyos, magamnak felállított szabályokat betartok:
    - a fényerő mindig csak a szükséges mértékű
    - a mobilinternet csak akkor van bekapcsolva, ha azt valóban használni is akarom, használat után kikapcsolom
    - a wifi csak akkor van bekapcsolva, ha azt valóban használni is akarom, használat után kikapcsolom
    - a bluetooth csak akkor van bekapcsolva, ha azt valóban használni is akarom, használat után kikapcsolom
    - a gps csak akkor van bekapcsolva, ha azt valóban használni is akarom, használat után kikapcsolom
    - az energiatakarékosság állandóan be van kapcsolva
    - pihenni úgy teszem el a telefont, hogy az összes taszkot kilövöm, és a memóriát takarítom
    - ha takarítás után nem megy 600 MB alá az elfoglalt memória, akkor kikapcsolom a telefont, és 5 mp után újra bekapcsolom, így az addig fel nem szabadítható memóriaterületek (bentragadt akármik) kipucolódnak. Ezt elég pár naponta (de hetente egyszer mindenképp) elvégezni.
    Próbáld ki, szerintem nem fogsz csalódni.

Új hozzászólás Aktív témák