Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoliM@ster

    aktív tag

    válasz notefan #2542 üzenetére

    Hát én Kecskemét mellek élek,de múlthéten voltam lent Szegeden barátaimnál.Bementem az MM-be,hogy végre megnézhessem.Tábla kint,készülék sehol.Megkérdezem,hogy ebből esetleg nem akarnának kirakni mintakészüléket?Azt mondja a kedves eladó,hogy nem,mert túl értékes telefon,és nem szeretnék,hogy eltűnjön vagy valami(S3,Note I,iPhone 4,aminek az ára 200k fölött van ki van rakva).Mondom ok,akkor esetleg S-pent tudna adni,hogy a Note I-et ki tudjam próbálni?Azt mondja mindjárt megnézi a rendszerben van-e ilyen készülékük.Mondom ember,az nem készülék,hanem a Galaxy Note készülék tartozéka,ami a hátlapjába bújtatott kapacitív toll,csak ki van belőle véve,gondolom,hogy el ne lopják.Odahívtam megmutattam.Erre:Biztos a kollégák vették ki,nehogy eltűnjön.Mondom rendben,és akkor tudna egyet adni,hogy ki tudjam próbálni?-Mindjárt keres egy dobozt.3 percig keresi ott mellettem,én látom,hogy hol van,de nem találja.Mondom akkor inkább hagyjuk nem szólok neki,hogy ott van az orra előtt.A másik szöveg persze az volt,hogy ááá ez ugyanaz mint a Note 1 nézzem meg azt...
    Kecskeméten is bementem.Ki volt rakva,jött az eladó.Ódákat zengett az Exynosról,a SuperAMOLEDről stb.,mondom kössz mindent vágok,csak egy S-pent kaphatok,hogy kipróbáljam?Odamegy a pulthoz,kis zacskót elővesz és már hozza is.Bár kipróbálni nem tudtam,a bazinagy mágnes végett ami a hátulján van a készüléknek,de azért látszott a felkészültségi szint.
    Bocsi az OFF-ért,de kikívánkozott belőlem :D

    Samsung Galaxy S22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák