Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speedmetal

    tag

    válasz consono #265 üzenetére

    Szia Consono!

    Szerintem ne sokat gondolkodjál, mert nem biztos, hogy sokáig megtalálható majd a piacon, bár az is lehet, hogy igen, sőt, még olcsóbb is lesz. Az ÁRGÉP 11 találatot dobott ki, az első kettő 65-69 ezer Forint között árulja, 2 év garanciával 70 ezer.
    - a hangerő szerintem az egyik Achilles-ín ennél a telefonnál. Az X700-ig minden Panasonic telefonommal tudtam akár főút mellett is tökéletesen telefonálni, azóta nemigen. Szóval számíts rá, hogy hangzavarban nem fogsz mindent érteni és lehet, hogy többször is vissza kell kérdezni vagy hangosítani a beszélőn: "kérlek beszélj hangosabban!" :D
    Ez a frissítés óta sem változott, és az általam a telefonra telepített Volume+ FREE program sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
    - az akkumulátor szerintem viszont túl van reagálva: aki egész nap a telefonján lóg, annak még egy napot sem bír ki, de a Te általad leírt aktivitással szerintem két napot is el fog menni egy feltöltéssel, mert én többet használom ennél, s átlagban két naponta töltöm.
    - a vaku nem hiányzik, ez nem fényképezőgép, arra ott az FZ150-em. Hirtelen jött események megörökítésére pedig tökéletes, főleg ha nem szürkületkor akarsz cserebogarat fényképezni vele 20 cm-ről :)
    - AMOLED beégésről nem hallottam és nem is tapasztaltam. Halványodásról már annál inkább, de tapasztalni azt sem tapasztaltam, főleg, hogy nálam igen le van tekerve a fényerő.

    Megvásárolni a fent említett 11 helyen tudod itthon, kint (Németország) jelenleg a http://www.preissuchmaschine.de szerint nem érdemes, mert 240 Euro a legalacsonyabb ára.

    [ Szerkesztve ]

    Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

Új hozzászólás Aktív témák