Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speedmetal

    tag

    válasz GSpecter #300 üzenetére

    Kíváncsian várom a fejleményeket. Ha sikerül szerezni, kérlek ne feledkezz meg rólam sem, nekem is kell belőle egy. Sok sikert kívánok!

    Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

  • GSpecter

    tag

    válasz speedmetal #301 üzenetére

    No, hát miután bementem vagy 5-6 szervizbe és sok-sok "ilyen telefon létezik? :Y " után megelégeltem a dolgot, még írtam vagy 8 szerviznek, ebből idáig három válaszolt, hogy nem vállalják a javítását, írtam a magyar Panasonicnak is (miután felhívtam a hivatalos szervizüket és a telefonszervizüket is), akik elhajtottak, hogy nem forgalmazták itthon és nincs hozzá támogatás. Most éppen fordíttatom a levelemet angolra egy kollégámmal, hogy elküldjem a Japán Panasonicnak. Megírom majd, hogy mi volt. :)

    [ Szerkesztve ]

  • speedmetal

    tag

    válasz GSpecter #302 üzenetére

    Azért egy kicsit erősnek érzem, hogy ha valaki bemegy egy Panasonic márka szervizbe, akkor az ott dolgozó nem ismer fel egy Eluga telefont, ami Európában is kapható. Végülis nem egy Japán belpiacos készülékről van szó. Meg már feltalálták az Internetet elég régen, el is terjedt már egy ideje, szóval nem nehéz utána nézni.
    Sokkal inkább a "nem'tom, nemérdekel, jó válasz?" hozzáállással van probléma. Ezért intézek mindent Németországból, ha lehet, mert ott kinyalják az ember seggét.
    Nagyon sajnálom, hogy Magyarországon ilyen a hozzáállás, de ez nem a Panasonic hibája.
    Én még jelenleg is meg vagyok elégedve a Panasonic Eluga készülékemmel, amit 2012 júniusa óta használok minden probléma nélkül. A készülék mindennapi használatban van és soha nincs kikapcsolva - csak néha újraindítva. 2-3 naponta töltöm, kibírt karcolás nélkül több leesést, ebből az egyik másfél méterről betonra. Mondom, karcolás nélkül. Igen, számomra is hihetetlen. Ki....ott mázlista vagyok.
    Túlélt egy árvizet és jó pár "de tényleg vízálló" bemutatót.
    Ameddig bírja, addig használom, utána - ha addig nem jelenik meg más - a Panasonic DMC-CM1 lesz az új készülékem. Jó kiegészítője lesz az FZ1000-nek.
    Ettől függetlenül kíváncsian várom a fejleményeket, mindenképpen írd meg, hogy mi lett az eredmény.

    Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

  • GSpecter

    tag

    válasz speedmetal #303 üzenetére

    Nekem alapból semmi gondom nincs a Panasonic-kal, szinte egytől egyik minden elektronikai készülékem az, de ezzel most befürödtem egy kicsit. Amúgy én is használnám még a telefont, de az akkumulátor miatt nem tudom, lévén, hogy 1-2 óránál többet nem bír.
    A sztori vége az lett, hogy sem a japán, sem az indiai Panasonic nem válaszolt (ne kérdezzétek, hogy miért pont nekik írtam), így nem lett meggyógyítva a telefonom.
    Több, mint két évig használtam én is, nagyon szerettem, semmilyen védő izémizét (fólia, tok) soha nem használtam hozzá, a telefon a mai napig karcmentes, pedig esett már ez is, medencében és termálfürdőben is fotóztam vele (víz alatt), volt korsó sörben, meg még sok helyen, az akksin kívül semmi gondja, használtam volna még tovább egy évet szerintem.
    A méretét különösen szerettem (át lehetett érni egy kézzel), a súlyát méginkább (nincs neki), a kijelzője a mai napig gyönyörű és megállja a helyét bárhol, de sajnos ennyi volt, szombaton polcra tettem és vettem egy Nexus 5-öt.
    De azért még néha hiányzik.

Új hozzászólás Aktív témák