Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pythonhun

    csendes tag

    hello,mindenkinek!

    nem tudom,hogy hol kezdjem.
    vasaroltam egy nokia n9-es keszuleket.fuggetlen.(black 64 GB)
    nemetorszagban elek.volt par problemam amit vagy igen,vagy nem orvosolni is lehetett.
    sokan kerdezik,hogy most tenyleg bejon vagy nem annyira...
    nekem,mint egyszeru felhasznalonak;tetszik.csak egy-ket dolgot nem ertek.
    kibontod,micro sim bele,toltore fel,bekapcs.
    nagyon jol nez ki.nagyon erzekeny a gorilla uveg.beallitottam a facebook-ot,e-mail-t,ami freemail.o.k!
    beleptem az aruhazba.valamit kineztem.gondoltam leszedem.
    erre valami letoltesi,vagy kapcsolati problemaval "kuszkodott",vagy hibat irt.
    tehat nem engedett semmit se letolteni.
    ezt korabban az oldalon emlitettem is.kaptam ra par lehetseges megoldast,de nem oldodott meg a problemam 100%-an.
    rajottem,hogy ha megnyitod a fejlesztoi modot,es telepited a bovitmenyt amit akar,utana mindent le tudsz az aruhazbol huzni.
    ismetlem megegyszer,ha nem ertheto amit irok.egyszeru felhasznalo vagyok,nem programozo.
    kovetkezo problema:facebook,e-mail.elsore minden zse.
    jonnek a mail-ek,facebook wall frissites.vege a napnak kikapcs.masnap bekapcs.
    egy mail se,fb nem frissit.manualisan se.erdekes.
    hard reseteltem,hatha vmi valtozni fog.eloszor minden faja.kovetkezo nap kezdi elolrol.
    egy erdekesseg:ha torlod a fb fiokodat.utanna ujra letrehozod,akkor jonnek a mail-ek,es minden franko.de mi koze van a fb-nak a freemail-emhez.tehat minden nap kezdheted elolrol.
    remelem valakinek segitettem,es talan nekem is fog valaki.
    amugy szerintem gyors,szep,egyedi,kezreallo.
    gombok nelkul konnyen megszokhato.utanna mas telot csk bokodsz nezegetsz,hogy miert nem az tortenik amit akarsz..
    aksi 1.5 nap sok nyomival.jatek wlan,beszelgetes.

Új hozzászólás Aktív témák