Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    válasz pythonhun #1350 üzenetére

    Szia,
    Nekem is ugyanez a telòm van most màr a màsodik napja, de nekem a mail-ek is jönnek meg az àruhàz is müködik tökéletesen. A levelezésre panaszkodott valaki nem rég, hogy a szinkronizàlàs ha folyamatosra van àllìtva akkor egy idö utàn meghülyül és foluamatosan szinkronizàlni akar és nem csak akkor amikor a levél jön.....szerenzsére nekem ez a hiba sem jött még elö. Egyelöre az akksija is jobban bìrja mint a DHD.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

  • KKoppány

    csendes tag

    válasz pythonhun #1350 üzenetére

    Érdekes. Ilyen problémát senkinél nem olvastam.
    A FB engem is rendszeresen kidob, naponta többször is be kell jelentkeznem. Szerintem rosszul van megírva a kliens, ennyi. Feltételezem, az 1.2-ben majd javítják ezt is.
    Az e-mail-FB párosra azt gondolnám, hogy esetleg a freemailes e-mail címed az FB-belépőd is, és ezek akadhatnak össze... De még egyszer mondom, ez nagyon furcsa. Nekem van saját .eu-s családi honlapom, az ahhoz tartozó e-mail címemre jönnek a mailek, és azzal vagyok bejelentkezve a FB-ra is.
    És - a fent említetten kívül - más bajom nincs.

    Ps.: a videót egyszer megcsinálom, ígérem, de három kölköm van, Karácsonykor a szokásos nagyüzem is nagyobb... :)

  • Zozzy

    aktív tag

    válasz pythonhun #1350 üzenetére

    Szerintem első körben a beállításokat nézd át. Azok alapján, amit írsz, két tippem van:
    Nem adtál meg Nokia fiókot. Azt is ugyanott kell, ahol a Facebook és e-mail fiókokat beállítottad. Ha még nincs, ott regisztrálni is tudsz. Ez mindenképp kell, ha az Áruházból akarsz letölteni.
    Másik problémára: szerintem nincs engedélyezve neked a kapcsolódás a háttérben, illetve az automatikus internetre csatlakozás. A beállítások/internetkapcsolat menüt használva,a "hálózatok szerkesztése" almenüben tudod beállítani, hogy az eddig használt internetkapcsolatok közül melyiket használhatja automatikusan, a beállítások/mobilhálózat menüben pedig engedélyezheted a kapcsolatokat a háttérben.

    A fiókok illetve értesítések ellenőrzését is részletesen tudod konfigurálni a megfelelő helyen, ha valami nem megy, szólj, vagy olvasd el a használati útmutatót.

    KKoppány:A Facebook engem is kivagdosott helytelen jelszóra hivatkozva, de érdekes módon, mióta elfelejtettem a telefon lezárókódját, és emiatt újra kellett flashelnem, megjavult. Teljesen stabil azóta, a GTalk sem szórakozik már. (ugyanezt csinálta az is az újraflashelés előtt).

Új hozzászólás Aktív témák