Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Z10N #183 üzenetére

    A Cell nem is új és nem is költséghatékony, nem tudom hova tenni ezt a Celles hozzáállásodat. szólj ha tévedek. Ezt te írtad erre válaszoltam.

    Már ezerszer lerágott csont, hogy rohadtul nagy bukta volt ez a generáció hardverileg, el sem akarom kezdeni, de ha tényleg olyan jó ez az irány akkor nem itt kellene tartanunk, hogy jön a Neo.
    Szar az API tudjuk jól de épp napokban nyilatkoztak róla hogy messze még az idő, amikor a Dx12 közvetlen módja valóban elterjedt lesz és arról is milyen rohadt drága a low level elérés, [link]magyarul tök értelmetlen volt ez a generáció ezzel a hardverrel nekünk vásárlóknak, mert visszavetette az egész játék iparágat 3 évvel, miközben a gyártók az AMD vel együtt pezsgőt bontottak, mekkora siker.. Erről szól a dolog.

    Tehát nem vagyok meggyőződve én erről a nagy AMD féle struktúráról a konzolokban, és jelenleg a tények is ez mellett szólnak. Attól , hogy most megduplázzák a PS4 hardverét, még mindig elmarad a teljesítménye az elavult API-t használó gamer PC-k képességeitől, miközben az új játékmotorokat még évekig főleg a konzolokban lévő hardverekre írják. tehát belátható időn belül a PC iparág egyetlen továbblépési lehetősége a Dx 12, de ott meg ismét megakad a grafikai fejlődés a konzolok szűkös teljesítmény keresztmetszete miatt. Gondolom a skálázhatóság segíteni fog ezen az első 1-2 évben , de tovább nem.

    Tehát érdemileg és kerülve a személyeskedést reagálj, vagy inkább ne, mert ez csak itt divat, hogy ha az ember valakivel vitát( eszmecserét) folytat, a 3. hozzászólásnak feltétlenül személyeskedést kell tartalmaznia.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák