Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mozo78

    csendes tag

    válasz _seth_ #28980 üzenetére

    Szia!

    Kicsit kijövök read only-ból. :)

    Lehet a töltő a ludas, nekem is gyári tartóm van gyári töltővel. Egyszer csak azt vettem észre, hogy merül a telefon töltőn is. Az M betűn világított a kék led, de a telefonon nem volt villám szimbólum. (Ezt csak megérkezve tudtam megnézni mert eléggé pici ugye). Aztán kipróbáltam másik telefonnal, másik autóval, ugyanezt volt a helyzet. Végül vettem egy utángyártottat (adtak mellé még egy hálózati töltőt, meg egy plusz adatkábelt is.)
    Írtam emilt a cégnek ahonnét rendeltem. Nagyon készségesek voltak, szinte azonnal válaszoltak. Van rá garancia, de hívjam fel a Motorolgát, és adtak egy telefonszámot. :D Van olyan érzésem, hogy a hívás ára kb annyi lenne, mint a tartó+töltő kombó ára volt. :D

    Még valami. Kollégám szintén Defys, neki a gyári töltő nem bírta ki a Speedshoptól Szentendrég. Most utángyártottat használ ő is..

    Ericsson GA318-Panasonic GD50-Ericsson R320-Ericsson R310-Ericsson R520-Siemens M65-SonyEricsson K750-SonyEricsson W810-SonyEricsson G502- SonyEricsson K800-SonyEricsson Xperia X1- Motorola Defy-Sony Xperia Z

Új hozzászólás Aktív témák