Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz petiked #25912 üzenetére

    Nekem is a mai napig van használatban egy W810i (K750-nek a Walkmanos változata). Az az igazság, hogy olyan masszív telót már nem kapsz. Ezek már tömegtermékek és egyik sem fogja kibírni 5 évig. 2 év és megdöglik bármelyik. Nekem is tetszik az SGS II, de nem fogok annyit kiadni rá, ráadásul úgy hogy nem is 100%-ig megbízható. Neked kell eldöntened, hogy adsz-e ennyit egy telóért (ami még nem tudni, hogy miért melegszik, gyanítom, hogy nem egyszerű szoftverhiba) vagy esetleg bármilyen más telefont választasz. Én amondó vagyok, hogy manapság meg kellene venni a legolcsóbban kapható Androidos telót (pl. kollégám vett 23k-ért egy új, Telenoros Galaxy S Minit) és ha meghibásodik eldobni a fenébe.
    Nem tudom, neked kell eldöntened. Tény, hogy mindegyiknek van hibája és jó oldala is.

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák