Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petiked

    tag

    válasz kano #25890 üzenetére

    először is, még egyszer köszönöm, hogy vitatjátok a kérdéseimet :-)

    másodszor tudom, hogy NEM létezik hibátlan telefon és mindegyikből ki lehet fogni rosszat, de én a lehető legmegbízhatóbbat keresem, és mint írtam hosszútávra. Ne legyen gond, ha az értékes, nagy becsben tartott készülékemet véletlenül leejtem, ne törjön össze a kijelzője stb. normális képeket tudjak vele fotózni és videózni, ha kell tudjak rajta filmet nézni, wifizni, emlékeztetők tömkelegét szeretném beleírni, kinek mikor mije van stb. szóval egyszerő, de okos és jó készüléket keresek, amit nem kell vitrinben tartanom, hanem hétköznap is tudom használni- és abban benne van hoyg ha a gyerek leejti...
    most akkor melyiket? :-)

    -az egyik melegedik, a másiknak rossz a hangszórója, a másik mittomén.. elméletileg van esélyem hoyg a tömegben legyek, akinél nem romlik el a telefon (akár melegedés, akár hangszóró) de hol nagyobb a tömeg? azaz melyiknek a legkisebb a meghibásodási esélye?
    - jah és vki állítja hogy javították már a defy-t, valaki meg azt hoyg nem.. most akkor mi az igaz :-S

    ˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

Új hozzászólás Aktív témák