Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    válasz Cuccok #64 üzenetére

    Kinek mi az értékelhető felbontás. Nem Oscar-díjas mozifilmet akarok rögzíteni, hanem azt, hogy látszódjon a lényeg. Nekem egy nagyon olcsó autós kamerám van, MJPEG-be rögzít, a rendszámok látszanak, és ha már azok látszanak, annyi nekem elég. Nekem nem célom, hogy az egész utamat rögzítse, mert feleslegesnek tartom. Már csak azért sem, mert az rám nézve sem lenne előnyös (gyakori előzések, gyorshajtás, stb). Viszont, ha helyzet van, akkor bekapcsolom. Nekem többre nincs szükségem és nem is lennék hajlandó többet áldozni rá. Ha a tájat akarom videózni, akkor viszem a félprofi Canon kamerámat, na, olyan minőséget semmilyen autós kamera nem tud.
    PS: használtam már autón kívül is (mivel van saját aksija), amikor titokban kellett felvételt készítenem, de nem volt nálam sem a kamerás órám, sem a kamerás szemüvegem, így jobb híján ezt használtam (telefont és kamerát meg érthetően nem használhattam).

    "1 óra fér egy 32 gb-os kártyára, ami egy autós eseményrögzítőnél édeskevés" - nem tudom, hogy miért lényeges az, hogy a lényegtelen események rögzítésre kerüljenek. Egy tanuló versenyzőnél biztos, hogy szempont, de én már több százezer km-rel a hátam mögött nem érzem olyan fontosnak. Lényeges események meg elég ritkán fordulnak elő (legalábbis nálam - egy évben talán egyszer, vagy még ritkábban). Egy járőr autó esetében persze szempont, hogy mindent rögzítsen, de én nem vagyok járőr.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák