Hirdetés

  • Xperia Pro-C néven új csúcs Sony kompaktot pletykálnak

    ma Állítólag 6 hüvelykes kijelzővel és 1" típusú kameraszenzorral próbálkozhat a Sony következő Pro modellje.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • csl1982

    tag

    Üdv,

    lehet, hogy triviális dolgot kérdezek, de elvesztem a verziószámok tengerében :)

    1-2 hónapja felraktam Joe 1.4.x-es romját, azóta azt használtam, de most megint kezd "viszketni a zsebem" :)

    Gondolkozom a 2.2.1-en. Kérdéseim:

    1. Amire 2.2.1-ként hivatkoztok, az ez lenne ? Tehát most a legújabb 2.2.1-es rom a 4.4-es? :D :B Aminek 2.2-es Android az alapja?

    2. Annak a recovery-s változatát fel tudom rakni? Joe romjában van recovery, szóval gyanítom igen. Van valami amire figyelni kell? 2.1 <-> 2.2 HR célszerű, vagy mindegy?

    3. Ha csinálok egy backupot a recoveryből, akkor ha nem tetszik a 2.2.1, akkor vissza tudom rakni a régit? Vagy teljesen alapból egy Joe félét?

    4. Ha már van recovery-m, akkor csak recovery-vel érdemes felranom rom-ot, ugye? Előbb utóbb minden romhoz lesz recovery-s változat?

    Még 1x bocs, ha triviálisat kérdeztem, minden reggel elolvasom az utolsó ~100 hsz-t, ennyire van időm, de többet termeltek :)

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák