Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joestone

    addikt

    válasz molbali #14110 üzenetére

    Szia !

    Jó lett a blog .

    Azt meg tudom csinálni , hogy az 1.4.2 be ne legyen 800 -ra húzva alapból csak 768-ra.
    Az alsó frekvenciát is feljebb kell húzni , mert ahogy észrevettem a 122,8 MHz is okoz problémákat.(ez lehet az oka annak , hogy nem kel fel a telefon). Mondjuk nekem stabilan megy , igaz most egy gyári kinézetű jites magyar rom van fent.

    A szokásos évvégi bolondokháza van , most tudtam egy kicsit gt540 -el foglalkozni. A notebookom alaplapos , az asztali gépre meg kellett csinálnom a winndows mögé egy 64 bites ubuntut , hogy tudjak a 2.2 vel foglalkozni.
    Az alaprendszerek lejöttek , az lg forráskód is fent van , ezekből próbálok elsőnek egy működő 2.1 -et csinálni. Aztán utánna lehet protolni a 2.2 -re.Ahogy látom már csak a karácsonyi szünetben lesz előrelépés , de ha sikerül akkor foglalkozom a gt540 -el is esténként.

    Aki linuxon szeretné használni a telefont annak miselin kolléga írása használható , de az udev fájlokban nem jó a hardver azonosító :
    SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="0bb4",ATTR{idProduct}=="0c02",MODE="0666"
    SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="0bb4",ATTR{idProduct}=="0c01",MODE="0666"

    SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="1004",ATTR{idProduct}=="618e",MODE="0666" Ez a normál módban rádugott telefon (adb, mass storage).
    SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="1004",ATTR{idProduct}=="61b4",MODE="0666" (ez elvileg a csak adattár üzemmód)
    SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="1004",MODE="0666" ez a teljes LG által gyártott eszközt engedélyezi.
    SUBSYSTEM=="usb",SYSFS{idVendor}=="18d1",ATTR{idProduct}=="d00d",MODE="0666" (Ez pedig a google fastboot interface)

    A vastagon szedett részek miselin kollégától származnak.
    Ezeket mindenki az lsusb parancs terminálban való futtatásával tudja ellenőrizni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák