Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BrandonXXV

    aktív tag

    válasz Soká #4191 üzenetére

    Szívemből szóltál, egyet értünk sok dologban. Én is úgy gondolom, hogy a felsorolt appok egyidejű futtatásának nem feltétlenül kellene ennyire megakasztnia egy olyan eszközt, amit erre találtak ki. Ha már ennyi memória, sok magos processzor van benne és android is jól kezeli a memóriát, valamint multitask is annyira jó a rendszerben, akkor pláne nem értem. Vásárlás előtt joggal merül fel a kérdés, hogy alkalmas-e a készülék az igényeim kiszolgálására? A telefon nagyon tetszik, kívül belül, de ha mondjuk én egyik munkaterületről megyek át a másikra navigációval (sigyc, igo, bármi offline navi), közben mindkét SIM kártyára jöhet be hívás, mail, üzenet,bármi, közben Bluetoothon kapcsolódok a headsetre, valamint miband-re, e közben pedig még a jegyzeteket is nézem, hogy mit kell csinálni a következő helyen, mellette szinkronizál a naptár a cégemmel a további melók időpontjával és még mellette a Fb messenger üzenetekre is rá kukkantok és ezt nem bírja, akkor tovább kell keresgélnem. A leírt igényeim valósak és heti szinten naponta történik így.
    Vagy én akarok sokat??

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák